به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۳۵ | ۱۰۵ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۶۴ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۳۸ | ۷۴ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۱۳ | ۶۹ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۶۸ | ۷۹ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۷۲ | ۸۸ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۷۳ | ۸۴ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۵۳۸ | ۳۷ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۲۹۵ | ۶۶ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۱۰۸ | ۶۳ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۲ | ۹۱ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۳۱ | ۹۳ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۰ | ۸۳ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۳۰ | ۷۲ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۲ | ۷۸ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۹ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۴۴ | ۷۳ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۲ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۷ | ۸۲ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۶۰ | ۵۵ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۲۳۰ | ۸۱ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۳ | ۷۵ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۰۲ | ۸۵ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۴۳ | ۸۶ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۲۴ | ۶۴ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۹۳ | ۷۱ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۷۸ | ۱۱۱ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۸۵ | ۶۹ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۱۱۶ | ۷۷ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۸۲ | ۸۹ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۴۷۱ | ۹۳ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۵ | ۷۳ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۱۴۲ | ۸۶ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۸۲ | ۸۹ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۶۱۰ | ۷۶ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۳۵ | ۶۴ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۵۸ | ۶۱ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۳۰ | ۹۰ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۷ | ۸۸ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۵۲ | ۷۴ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۹۰ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۴۷ | ۷۹ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۷۷ | ۸۴ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۵۲ | ۶۴ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۷۲ | ۸۴ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۹۹ | ۸۱ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۲۳۰ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۶۲ | ۹۷ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۷۴ | ۹۷ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | نیمه سنگین | ۷۹ | ۶۲ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۹۷ | ۶۱ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۹۵ | ۵۸ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۲۰ | ۹۱ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۳۸۹ | ۷۲ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۲۷ | ۷۵ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۱۸ | ۸۰ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۶۲ | ۶۳ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۲ | ۸۰ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۵۵ | ۸۶ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۱۱ | ۹۲ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۶۹ | ۸۶ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۹۸ | ۹۰ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۰۸ | ۷۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۵۴۰ | ۸۸ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۴ | ۸۶ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۵۸ | ۹۱ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۵۳ | ۸۷ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۹۱ | ۹۰ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۷۵۲ | ۹۵ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۶۶ | ۱۰۸ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۱۵ | ۹۶ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۱۸ | ۸۸ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۵۱ | ۵۴ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۰ | ۰ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۵۹ | ۵۴ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۶۵ | ۴۵ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۰ | ۴۰ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۳۹ | ۴۸ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۷۲ | ۹۳ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۱۲۵ | ۹۵ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۳۰ | ۵۵ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۳۹۷ | ۷۳ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۸۱ | ۹۲ |