به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف |
نام استان |
نام محور |
وضعیت ترافیک |
میانگین تردد در ساعت |
میانگین سرعت |
۱ |
تهران |
آزادراه قم - گرمسار |
روان |
۷۳ |
۱۰۳ |
۲ |
تهران |
تهران - قم (آزادراه) |
روان |
۲۲۷ |
۸۸ |
۳ |
تهران |
تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) |
روان |
۱۵۸ |
۷۹ |
۴ |
تهران |
تهران - جاجرود |
روان |
۲۴۵ |
۶۷ |
۵ |
تهران |
تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) |
روان |
۱۷۶ |
۷۹ |
۶ |
تهران |
تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) |
روان |
۱۶۳ |
۹۰ |
۷ |
تهران |
تهران - پاکدشت |
روان |
۳۷۲ |
۹۱ |
۸ |
تهران |
عوارضي تهران - قم |
روان |
۲۱۲ |
۴۰ |
۹ |
تهران |
تهران - لواسان (طلاييه) |
روان |
۲۲۶ |
۶۵ |
۱۰ |
تهران |
تهران - لواسان (سوهانک) |
روان |
۷۵ |
۶۳ |
۱۱ |
تهران |
آزادراه گرمسار - قم |
روان |
۴۷ |
۹۷ |
۱۲ |
تهران |
قم - تهران (آزادراه) |
روان |
۲۲۳ |
۹۲ |
۱۳ |
تهران |
ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) |
روان |
۱۹۸ |
۸۵ |
۱۴ |
تهران |
جاجرود - تهران |
روان |
۱۸۴ |
۷۴ |
۱۵ |
تهران |
پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) |
روان |
۸۵ |
۷۶ |
۱۶ |
تهران |
پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) |
روان |
۷۳ |
۸۶ |
۱۷ |
تهران |
پاکدشت - تهران |
روان |
۴۲۷ |
۸۰ |
۱۸ |
تهران |
قم - تهران عوارضي |
روان |
۲۴۱ |
۲۶ |
۱۹ |
تهران |
حسن آباد - چرمشهر |
روان |
۸ |
۸۷ |
۲۰ |
تهران |
تهران - امام زاده داوود |
روان |
۸۳ |
۵۳ |
۲۱ |
تهران |
لواسان - تهران (طلاييه) |
روان |
۱۰۴ |
۸۰ |
۲۲ |
تهران |
لواسان - تهران (سوهانک) |
روان |
۴۷ |
۷۱ |
۲۳ |
تهران |
اسلامشهر - واوان |
روان |
۱۰۵ |
۹۰ |
۲۴ |
تهران |
واوان - اسلامشهر |
روان |
۶۶ |
۸۸ |
۲۵ |
تهران |
آبسرد - ايوانکي |
روان |
۱۸ |
۶۵ |
۲۶ |
تهران |
رودهن - دماوند |
روان |
۱۷۱ |
۶۳ |
۲۷ |
تهران |
دماوند - فيروزکوه |
روان |
۹۶ |
۱۰۸ |
۲۸ |
تهران |
آبعلي - پلور |
روان |
۹۳ |
۶۹ |
۲۹ |
تهران |
رودهن - آبعلي |
روان |
۹۰ |
۷۴ |
۳۰ |
تهران |
سه راهي مشاء - امامزاده هاشم |
روان |
۵۷ |
۸۵ |
۳۱ |
تهران |
کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) |
روان |
۴۷۴ |
۹۲ |
۳۲ |
تهران |
فيروزکوه - سمنان |
روان |
۳۰ |
۷۶ |
۳۳ |
تهران |
آبسرد - سربندان |
روان |
۱۲۰ |
۸۵ |
۳۴ |
تهران |
سربندان - امين آباد |
روان |
۷۵ |
۸۸ |
۳۵ |
تهران |
دماوند - گيلاوند |
روان |
۶۱۳ |
۷۲ |
۳۶ |
تهران |
ايوانکي - آبسرد |
روان |
۳۰ |
۶۴ |
۳۷ |
تهران |
آبعلي - رودهن |
روان |
۷۶ |
۶۳ |
۳۸ |
تهران |
دماوند - رودهن |
روان |
۸۸ |
۹۱ |
۳۹ |
تهران |
فيروزکوه - دماوند |
روان |
۳۶ |
۹۶ |
۴۰ |
تهران |
پلور - آبعلي |
روان |
۶۱ |
۷۳ |
۴۱ |
تهران |
کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) |
روان |
۱۴۷ |
۸۶ |
۴۲ |
تهران |
سمنان - فيروزکوه |
روان |
۳۳ |
۸۰ |
۴۳ |
تهران |
سربندان - آبسرد |
روان |
۶۷ |
۸۲ |
۴۴ |
تهران |
امين آباد - سربندان |
روان |
۳۳ |
۶۴ |
۴۵ |
تهران |
گيلاوند - دماوند |
روان |
۲۳۶ |
۷۸ |
۴۶ |
تهران |
فيروزکوه - گدوک |
روان |
۸۵ |
۷۳ |
۴۷ |
تهران |
سه راهي ارجمند - فيروزکوه |
روان |
۰ |
۰ |
۴۸ |
تهران |
گدوک - فيروزکوه |
روان |
۳۷ |
۹۷ |
۴۹ |
تهران |
فيروزکوه - سه راهي ارجمند |
روان |
۱۸۰ |
۹۸ |
۵۰ |
تهران |
تهران - فشم |
روان |
۵۱ |
۶۶ |
۵۱ |
تهران |
فشم - ميگون |
روان |
۶۸ |
۵۷ |
۵۲ |
تهران |
فشم - تهران |
نیمه سنگین |
۸۰ |
۶۱ |
۵۳ |
تهران |
تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) |
روان |
۱۷۶ |
۸۳ |
۵۴ |
تهران |
تهران - شهريار (دپو) |
روان |
۳۳۵ |
۸۶ |
۵۵ |
تهران |
شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) |
روان |
۲۸۸ |
۷۴ |
۵۶ |
تهران |
شهريار (دپو) - تهران |
روان |
۳۵۹ |
۸۶ |
۵۷ |
تهران |
تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) |
روان |
۸۷ |
۶۹ |
۵۸ |
تهران |
رباط کريم - ساوه |
روان |
۲۱ |
۸۷ |
۵۹ |
تهران |
حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) |
روان |
۶۶ |
۷۳ |
۶۰ |
تهران |
ساوه - رباط کريم |
روان |
۵۹ |
۹۱ |
۶۱ |
تهران |
همت - وردآورد |
روان |
۳۸۱ |
۸۷ |
۶۲ |
تهران |
وردآورد - همت |
روان |
۱۱۴ |
۹۲ |
۶۳ |
تهران |
کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) |
روان |
۱۳۷ |
۷۵ |
۶۴ |
تهران |
ري - قرچک |
روان |
۲۴۸ |
۸۹ |
۶۵ |
تهران |
آزادراه تهران - کرج وردآورد |
|
|
|
۶۶ |
تهران |
کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) |
روان |
۱۰۴ |
۸۶ |
۶۷ |
تهران |
قرچک - ري |
روان |
۳۷۰ |
۹۰ |
۶۸ |
تهران |
پاکدشت - شريف آباد |
روان |
۱۲۱ |
۷۸ |
۶۹ |
تهران |
شريف آباد - پاکدشت |
روان |
۹۵ |
۸۸ |
۷۰ |
تهران |
آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) |
روان |
۱۲۹۸ |
۹۶ |
۷۱ |
تهران |
آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) |
روان |
۱۰۴۳ |
۱۱۱ |
۷۲ |
تهران |
آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) |
روان |
۶۴ |
۱۰۴ |
۷۳ |
تهران |
چرمشهر - حسنآباد |
روان |
۱۳ |
۸۵ |
۷۴ |
تهران |
امام زاده داوود - تهران |
روان |
۲۰ |
۵۷ |
۷۵ |
تهران |
امامزاده هاشم - سه راهي مشاء |
روان |
۰ |
۰ |
۷۶ |
تهران |
ميگون - فشم |
روان |
۵۰ |
۵۳ |
۷۷ |
تهران |
ميگون - شمشک |
روان |
۵۱ |
۴۲ |
۷۸ |
تهران |
شمشک - ميگون |
روان |
۳۵ |
۴۱ |
۷۹ |
تهران |
شمشک - ديزين |
روان |
۲۶ |
۴۶ |
۸۰ |
تهران |
آبسرد - گيلاوند |
روان |
۶۵ |
۹۵ |
۸۱ |
تهران |
گيلاوند - آبسرد |
روان |
۱۲۶ |
۹۰ |
۸۲ |
تهران |
ديزين - شمشک |
روان |
۴۷ |
۵۷ |
۸۳ |
تهران |
آزادراه تهران - ساوه(پرند) |
روان |
۲۹۷ |
۷۱ |
۸۴ |
تهران |
آزادراه ساوه - تهران(پرند) |
روان |
۱۷۴ |
۸۹ |
|