به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۵ | ۱۰۱ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۵۲ | ۸۸ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۵ | ۷۴ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۶۲ | ۶۶ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۶۹ | ۷۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۴۲ | ۹۷ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۲۲ | ۶۴ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۳۵ | ۴۱ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۲ | ۷۷ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۶۰ | ۶۴ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۲۰۵ | ۶۹ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۸۶ | ۶۶ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۳۶۵ | ۷۰ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۳۴ | ۱۰۲ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۹۲ | ۹۱ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۴۲ | ۷۷ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۷۵ | ۷۰ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۸ | ۷۸ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۵۹ | ۹۱ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۶۰ | ۷۱ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۲۸ | ۲۸ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۵ | ۸۸ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۲۷ | ۵۹ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۷۱ | ۸۲ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۱ | ۷۴ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۸۱ | ۸۶ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۶۳ | ۸۱ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۱ | ۸۲ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۸ | ۶۲ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۳۸ | ۶۳ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۵۴ | ۱۱۱ |
۳۲ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۴۰ | ۷۱ |
۳۳ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۷۳ | ۷۵ |
۳۴ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | نامشخص | ||
۳۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۷۷ | ۹۲ |
۳۶ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۴ | ۶۶ |
۳۷ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۴۲ | ۹۴ |
۳۸ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۱۳ | ۹۰ |
۳۹ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۳ | ۸۷ |
۴۰ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۵۷۴ | ۷۲ |
۴۱ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۹ | ۶۲ |
۴۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۴ | ۶۲ |
۴۳ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۲۱ | ۸۸ |
۴۴ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۹ | ۸۸ |
۴۵ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۶۰ | ۷۵ |
۴۶ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | نامشخص | ||
۴۷ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۸۰ | ۹۰ |
۴۸ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۳۴ | ۶۹ |
۴۹ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۵۹ | ۹۳ |
۵۰ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۱۵ | ۸۰ |
۵۱ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۱۸ | ۷۱ |
۵۲ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۴۹ | ۷۸ |
۵۳ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۹ | ۶۸ |
۵۴ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۶۷ | ۹۰ |
۵۵ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۵۶ | ۹۷ |
۵۶ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۴۱ | ۹۲ |
۵۷ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۰ | ۶۶ |
۵۸ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۷۲ | ۵۳ |
۵۹ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۷ | ۴۲ |
۶۰ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۴ | ۵۰ |
۶۱ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۸۵ | ۶۲ |
۶۲ | تهران | ميگون - فشم | نامشخص | ||
۶۳ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۴ | ۴۸ |
۶۴ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۸ | ۵۸ |
۶۵ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۹۴ | ۸۵ |
۶۶ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۱۹ | ۷۹ |
۶۷ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۱۹ | ۷۱ |
۶۸ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۰۳ | ۸۰ |
۶۹ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۹۱ | ۶۷ |
۷۰ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۷۰ | ۸۱ |
۷۱ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۶۰ | ۶۸ |
۷۲ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۰۷ | ۹۳ |
۷۳ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۶۸ | ۸۵ |
۷۴ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۳۵ | ۹۱ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۲۸ | ۷۸ |
۷۶ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۳۵ | ۸۸ |
۷۷ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | نامشخص | ||
۷۸ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۲۷ | ۸۵ |
۷۹ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۵۴ | ۹۰ |
۸۰ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۹۱ | ۷۰ |
۸۱ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۶۱ | ۸۸ |
۸۲ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۴۱ | ۱۰۴ |
۸۳ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۷۹ | ۱۰۳ |
۸۴ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۶۷ | ۱۰۵ |