شناسهٔ خبر: 36327 - سرویس وزارتی

به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ صادر شد؛

پیام نوروزی وزیر راه و شهرسازی به همکاران خود در حوزه‌های مسکن، شهرسازی و حمل و نقل

آخوندی وزیر راه و شهرسازی در پیامی به همکاران خود در حوزه‌های مسکن و شهرسازی و همچنین حمل و نقل، فرا رسیدن سال جدید و نوروز باستانی را تبریک گفت و سال ۹۶ را سالی سرشار از شادمانی و موفقیت برای همه آرزو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، متن پیام نوروزی دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است:

 بسم الله رحمن رحیم

خدمت همکاران خوبم سلام عرض می‌کنم.

سال ۹۵ با تمام سختی‌هایش گذشت. تجربه همکاری خوبی داشتیم، تصمیمات بسیار بزرگی را در حوزه‌های مسکن، شهرسازی و حمل و نقل گرفتیم و موفقیت‌هایی را نیز به‌دست آوردیم. به کمک شما همکاران کارهای ماندگاری را در حوزه توسعه زیرساخت و نوسازی حمل و نقل ریلی، جاده‌ای، هوایی و دریایی انجام دادیم. هم‌چنین، در حوزه‌های مسکن و شهرسازی انصباط شهری، بازآفرینی شهری و مبارزه با سوداگری را در دستور کار ملی ایران قرار دادیم و موفقیت‌های قابل توجهی کسب کردیم.  

با تمام موفقیت‌ها، نباید چشم خود را بر ناکامی‌ها و کارهایی که می‌خواستیم انجام دهیم و نتوانستیم، ببنیدیم. شکست، بخشی از واقعیت زندگی است. انکار و نادیده گرفتن شکست موجب تکرار آن خواهد شد. مهم این است که از فعالیت گذشته‌مان یاد بگیریم و عوامل موفقیت‌ها و ناکامی‌مان را بشناسیم و خود را برای تجربه‌های برتر آماده کنیم.

همکاران عزیز

ایام بسیار خوبی را در سال پیشِ رو برای شما آرزو دارم. ما متعهد و مصمم به توسعه ایران هستیم. از این رو، در خدمت به مردم و جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد و از صمیم قلب و بدون درنگ اقدام خواهیم نمود. ان‌شاالله با اراده رهبری و ملت و با تلاش همکاران، ایرانی آباد، آزاد و سرافراز را خواهیم ساخت و در کنار ملت بسیار خوبمان تجربه موفق دیگری را رقم خواهیم زد.

شروع سال نو برای ما در وزارت راه و شهرسازی با دیگران متفاوت است. ما در این وزارتخانه موظفیم که آغاز سال را با شدت، دقت و جدیت بیشتری کار کنیم و مقدمات و امکانات سفر میلیون‌ها نفر در حوزه جاده‌ای، ریلی، دریایی و هوایی را فراهم آوریم. در حالیکه بسیاری از هموطنان ما در سفر هستند، شما همکاران عزیز در تلاشید که آنان سفر ایمن و خوبی را داشته باشند. اجازه دهید که در انجام این خدمت به همه شما خدا قوت عرض ‌کنم. البته این وضعیت را توفیقی برای شما و خود می‌دانم. خداوند متعال این فرصت را به ما داده که بتوانیم به مردم خوب و عزیز ایران خدمت کنیم.

برای همه شما سالی خوب و همراه با شادمانی را آرزو دارم. از خانواده محترم شما نیز ممنون و سپاسگزارم که در این راه در کنار شما هستند و شما را در انجام وظیفه یاری می‌کنند. بار دیگر برای تمام خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی و تمام همکاران و خانواده محترمشان سالی سرشار از سلامتی، خوشی، عزت و سربلندی آرزو دارم.

در پناه خدا باشید.

با سپاس
عباس آخوندی