به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۶۵ | ۱۰۴ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | نیمه سنگین | ۴۲۳ | ۷۷ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۶۹ | ۷۱ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۷۳ | ۶۹ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۹ | ۶۶ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۱ | ۷۹ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۴۴۷ | ۸۹ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | نامشخص | ||
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۱۵ | ۸۴ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۰ | ۵۷ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۷۶ | ۶۸ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۸۰ | ۵۶ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۴۳۵ | ۶۵ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۴۳ | ۱۰۳ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۳۱۹ | ۸۹ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۳۸ | ۹۴ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۴۹ | ۷۹ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۴۵ | ۷۱ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۹ | ۷۷ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۴۴۴ | ۸۴ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | نامشخص | ||
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۷ | ۹۱ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۴ | ۵۳ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۰۸ | ۷۶ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۱ | ۶۸ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۳۱۴ | ۹۳ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۷ | ۷۳ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۸۸ | ۸۰ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۴ | ۶۵ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۲۰۴ | ۶۸ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۵ | ۸۰ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۱ | ۵۲ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶ | ۲۳ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۸۲ | ۸۴ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۴ | ۶۸ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۷۰ | ۸۸ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۱۴۸ | ۸۳ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۴۳ | ۸۰ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | نامشخص | ||
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۱ | ۶۳ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۴۶ | ۷۹ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۸۲ | ۷۷ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | روان | ۴ | ۶۲ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱ | ۳۴ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۵۳ | ۸۱ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۵ | ۷۷ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۱۴۱ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۱۰۳ | ۸۸ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۸۴ | ۷۷ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | نامشخص | ||
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۱۵۸ | ۷۳ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۴۹۸ | ۸۳ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۸۴ | ۸۹ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۲۹۱ | ۹۷ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۳۰ | ۵۸ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۷ | ۵۱ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | نامشخص | ||
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۰ | ۰ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۰ | ۵۶ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۲۶ | ۴۸ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | نامشخص | ||
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۰ | ۰ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | نامشخص | ||
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۸۲ | ۷۶ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۴۳ | ۷۷ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۲۶ | ۸۲ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۴۹ | ۷۳ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۳۶ | ۷۸ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۳۶ | ۸۰ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۴۶ | ۹۳ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۱۴ | ۸۲ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۶ | ۸۳ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۲۰ | ۸۴ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۵۵ | ۹۰ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۳۳ | ۹۶ |
۷۶ | تهران | قرچک - ري | روان | ۱۷۰ | ۸۲ |
۷۷ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۸۸ | ۹۱ |
۷۸ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۲۱ | ۸۸ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۴۹۹ | ۷۹ |
۸۰ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۶۳ | ۷۳ |
۸۱ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۱۱ | ۴۱ |
۸۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۱۰ | ۶۴ |
۸۳ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | روان | ۱۱ | ۸۹ |
۸۴ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | روان | ۱۴ | ۹۲ |
۸۵ | تهران | آدران - شهريار | روان | ۱۷۳ | ۶۶ |
۸۶ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۰۳ | ۷۳ |
۸۷ | تهران | ملارد - صفادشت | روان | ۱۶۶ | ۸۱ |
۸۸ | تهران | صفادشت - ملارد | سنگین | ۳۲۷ | ۶۷ |
۸۹ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۱۶۵ | ۸۱ |
۹۰ | تهران | شهريار - رباط کريم | سنگین | ۳۲۱ | ۶۷ |