به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۷ | ۸۳ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۳۶ | ۹۴ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۱۱ | ۷۱ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۱۰ | ۷۱ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۷ | ۷۲ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۲۵ | ۸۱ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۲۱ | ۸۳ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۰۴ | ۷۸ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۴ | ۷۳ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۵۲ | ۵۷ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۳۸ | ۷۱ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۶۵ | ۶۵ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۱۲ | ۷۸ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۸ | ۹۶ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۶۶ | ۹۲ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۶۵ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۵۸ | ۷۲ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۷ | ۶۵ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۹ | ۸۱ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۲۵ | ۷۱ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۳۱۶ | ۸۸ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۲ | ۷۱ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۶ | ۵۸ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۵۷ | ۸۵ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۴ | ۷۲ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۸۵ | ۸۴ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۱۶ | ۷۵ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۳۳ | ۷۷ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۹ | ۵۵ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۱۲ | ۷۱ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۰ | ۹۶ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۴۰ | ۶۳ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۷۴ | ۷۵ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۵۵ | ۹۲ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۹ | ۵۶ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۷۷ | ۹۴ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۷۳ | ۸۸ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۱ | ۷۴ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۰۸ | ۸۱ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۵ | ۶۰ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۱۰ | ۸۴ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۱ | ۸۱ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | روان | ۳۲ | ۶۹ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۶ | ۶۷ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۷۶ | ۸۸ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲ | ۷۲ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۳ | ۸۹ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۷۶ | ۹۴ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۶ | ۸۶ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۷۹ | ۸۱ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۶ | ۷۵ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۱۱ | ۸۹ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۳ | ۸۸ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۹۰ | ۱۰۴ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۲ | ۷۶ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۵۱ | ۵۸ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۱ | ۴۸ |
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲ | ۴۰ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۲ | ۶۰ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۱۰ | ۴۵ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۶ | ۳۷ |
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۸ | ۵۶ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۳۶ | ۷۹ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | نیمه سنگین | ۶۸۹ | ۷۰ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۵۱ | ۷۹ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۱۱ | ۸۱ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۳۲ | ۶۸ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۸۳ | ۶۸ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۰ | ۶۰ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۶۰ | ۸۸ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۲۱ | ۹۱ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۳ | ۹۲ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۶۶ | ۷۴ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۲۴ | ۸۹ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۳۴ | ۸۳ |
۷۶ | تهران | قرچک - ري | روان | ۲۹۰ | ۸۶ |
۷۷ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۸۵ | ۸۵ |
۷۸ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۰۰ | ۸۳ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۷۸ | ۱۰۴ |
۸۰ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۱۸ | ۸۹ |
۸۱ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۷ | ۶۳ |
۸۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۵۵ | ۶۸ |
۸۳ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | نامشخص | ||
۸۴ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | نامشخص | ||
۸۵ | تهران | آدران - شهريار | روان | ۱۸۲ | ۶۸ |
۸۶ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۶۴ | ۶۷ |
۸۷ | تهران | ملارد - صفادشت | روان | ۸۷ | ۶۴ |
۸۸ | تهران | صفادشت - ملارد | روان | ۹۶ | ۶۰ |
۸۹ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۱۲۵ | ۷۹ |
۹۰ | تهران | شهريار - رباط کريم | روان | ۹۵ | ۷۷ |
۹۱ | تهران | تهران - قم (قديم) | روان | ۲۷ | ۶۵ |
۹۲ | تهران | قم - تهران (قديم) | روان | ۷ | ۶۶ |