شناسهٔ خبر: 40014 - سرویس استان‌ها

در استان زنجان انجام شد:

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از احداث باند دوم کبودرآهنگ - قیدار - سلطانیه

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان به همراه مدیر ساخت و توسعه راه‌ها و رئیس اداره پیمان و رسیدگی از روند اجرای پروژه‌های بهسازی مسیر موجود و احداث باند دوم کبودرآهنگ - قیدار - سلطانیه قطعه ۲ و ۴، احداث کنارگذر شهر قیدار و تقاطع‌های مربوطه، احداث راه فرعی سجاس - بلاماجی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان، کلیم اله وثوقی همراه با مهندس بیات منش مدیر ساخت و توسعه راه‌ها و تنی چند از مدیران و هم‌چنین مشاورین و پیمانکاران پروژه‌های بهسازی مسیر موجود و احداث باند دوم کبودرآهنگ - قیدار - سلطانیه قطعه ۲ و ۴، احداث کنارگذر شهر قیدار و تقاطع‌های مربوطه، احداث راه فرعی سجاس - بلاماجی را مورد بازدید قرار دادند.

وثوقی بررسی روند پیشرفت پروژه، بررسی مشکلات احتمالی پیش رو از جمله معارضین و هم‌چنین ارائه راهکارهای مناسب در راستای تسریع در اجرا و اتمام پروژه را از اهم اهداف این بازدید اعلام کرد.

وی اظهار کرد: با تلاش‌های مجموعه مدیریتی در سطح استان و وزارت راه و شهرسازی توانسته‌ایم شرایطی را فراهم کنیم تا این پروژه روند اجرایی خوب و مناسب پیدا کنند.

 در ادامه بازدید مشاورین و پیمانکاران نیز به تشریح آخرین وضعیت فیزیکی پرداخته و راهکارهای لازم نیز برای تسریع در اجرای پروژه و به بهره‌برداری رساندن در آینده نزدیک را مورد بررسی قرار گرفت.

بیات منش درصد پیشرفت بهسازی مسیر موجود و احداث باند دوم کبودرآهنگ - قیدار - سلطانیه قطعه ۲ را ۱۷ درصد احداث کنارگذر شهر قیدار و تقاطع‌های مربوطه بهسازی مسیر موجود را ۳۶ درصد و احداث باند دوم کبودرآهنگ - قیدار - سلطانیه قطعه ۴ را ۴۰ درصد با اعتباری بالغ بر ۵۱۱.۴ میلیارد ریال و احداث راه فرعی سجاس – بلاماجی با ۶۵ درصد و اعتبار ۱۹ میلیارد ریال اعلام کرد.