شناسهٔ خبر: 70617 - سرویس استان‌ها

جابه‌جائی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل

علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:در چهارماه نخست امسال یک میلیون و ۱۷۰هزار تن کالا در استان جابجا شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل،علی رحمتی در بازدید از شرکت های حمل و نقل کالا با اعلام این خبر گفت: گندم، سیمان، سیر، آب معدنی، انواع چوب، گازوئیل و سایر محصولات کشاورزی عمده کالاهای جابه‌جا شده در چهار ماه نخست سال جاری در استان اردبیل است

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از 7800 دستگاه ناوگان باری در استان را یادآور شد و افزود: در مدت یاد شده ۸۹ هزاربرگ بارنامه نیز صادر شده است.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه ۳۴ هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان پرتلاش استان توزیع شده و این مهم همچنان ادامه دارد تصریــح کرد: توزیع لاستیک به نرخ سهمیه در راستای حمایت از رانندگان سخت کوش در جهت کاهش هزینه‌های آنان همچنان ادامه دارد.

رئیس کمیته حمل ونقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل وضعیت حمل و نقل کالا و بار در استان را کاملا عادی و روان دانست واز نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل و رسیدگی به تخلفات آنان در قالب کمیسیون ماده ۱۲ راهداری خبر داد.