شناسهٔ خبر: 72034 - سرویس استان‌ها

با صدور لوحی از سوی سرپرست فرماندار شهرستان فاروج

رئیس اداره راه و شهرسازی فاروج مدیر نمونه انتخاب شد

جشنواره مسعود صدق تیتکانلو سرپرست فرماندار شهرستان فاروج با اهدای لوح سپاس از رئيس اداره راه و شهرسازي اين شهرستان قدرداني نموده و سجاد ابراهیمی رئيس اين اداره را به عنوان مدير نمونه شهرستان فاروج انتخاب نمود.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی, سید داود دانشمند اظهار داشت : سرپرست فرماندار شهرستان فاروج  ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت روز کارمند از کارکنان اداره راه و شهرسازی این شهرستان به منظور زحمات و تلاش مضاعف در اجرای پروژه‌های عمرانی این شهرستان، با ارسال تقدیرنامه‌ای برای سجاد ابراهیمی  رئیس این اداره تشکر و قدردانی کرد.

در بخشی از این لوح تقدیر که به سجاد ابراهیمی اهداء شد چنین آمده است: اینک با گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و نام شهیدان والا مقام رجایی و باهنر از خدمات ارزشمند جناب عالی بعنوان مدیر نمونه شهرستان فاروج تشکر و قدردانی می نمایم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار هستی بخش در سایه رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در راستای تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید ،جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محبوب،در سالی که مزین به نام رونق تولید است ،پیروز و سعادتمند باشید.