شناسهٔ خبر: 72305 - سرویس هوایی

مدیر فرودگاه آبادان:

موکب اربعین شرکت فرودگاه‌ها در شلمچه راه اندازی می شود

پروانه سهرابی مدیر فرودگاه آبادان از جانمایی موکب اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در شلمچه خبر داد.

پروانه سهرابی، مدیر فرودگاه آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از جانمایی موکب اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در شلمچه خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار قرار است موکب اربعین شرکت برای خدمت رسانی به زائران عتبات عالیات توسط فرودگاه آبادان در شلمچه راه اندازی  شود.

مدیر فرودگاه آبادان افزود: این موکب با زیربنای ۳۵۰ مترمربع کنار موکب سازمان بنادر و دریانوردی دایر می‌شود و جانمایی آن به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه موکب شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از اول ماه صفر آماده خدمت رسانی به زائران بویژه همکاران شرکت و خانواده آنهاست، گفت: یکی از اهداف اصلی ما از راه اندازی این موکب ترویج فرهنگ عاشورا و شور حسینی است و امیدواریم بتوانیم خادم صادق زایران عتبات عالیات باشیم.

سهرابی با اشاره به تشکیل ستاد اربعین در فرودگاه آبادان افزود: از جمله برنامه های دیگر فرودگاه آبادان برای خدمت رسانی به زائران اربعین می توان به ارسال پیامک تسلیت عزاداری امام حسین(ع) و خوش آمدگویی به مسافران هوایی آبادان، راه اندازی ایستگاه‌های پذیرایی صلواتی و تدارک استراحت گاه برای زائران همکار در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اشاره کرد.

مدیر فرودگاه آبادان همچنین گفت: با توجه به تردد بالای مقام‌های لشکری و کشوری و هموطنانمان از فرودگاه آبادان در آستانه اربعین حجم کار افزایش محسوسی می‌یابد و امیدواریم با تلاش هرچه بیشتر بتوانیم به نحوی شایسته در خدمت زائران باشیم.