شناسهٔ خبر: 73426 - سرویس استان‌ها

روند پروژه بهسازی محور رامیان – سه راهی شاهرود بررسی شد

محبوبي مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از تسریع در روند اجرای پروژه بهسازی محور رامیان - سه راهی شاهرود علی به ويژه اجرای آسفالت ۳ کیلومتر ابتدای مسیر خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان ، حسین محبوبی گفت: در نشستی با حضور عوامل اجرایی شرکت پیمانکار ، مشاور و کارشناسان این اداره کل روند پیشرفت پروژه بهسازی محور رامیان – سه راهی شاهرود بررسی شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان در خصوص این پروژه افزود: محور رامیان – سه راهی شاهرود به عنوان یک محور اقتصادی ، توریستی و ارتباطی بین دو استان گلستان و سمنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از این رو طی مطالعات انجام شده بهسازی این محور در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان قرار گرفت.

محبوبی در خصوص جزئیات طرح گفت : طول طرح ۴۷کیلومتر است که ۲۸ کیلومتر آن در دست اجرا می باشد که هم اکنون عملیات اجرایی بهسازی و تعریض ۱۰ کیلومتر از ابتدای محور و ترانشه بردای واحداث ابنیه فنی و آسفالت سه کیلومتر در طول پروژه در حال انجام است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان ادامه داد: اعتبار تخصیص یافته به این پروژه را ، از ۴۲میلیارد تومان اعتبار مصوب تا کنون حدود ۱۶ میلیارد تومان اعلام و افزود پروژه فوق  در قطعه اول حدود ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.