شناسهٔ خبر: 73609 - سرویس استان‌ها

توسعه محورهای مواصلاتی در اولویت برنامه‌های عمرانی کردستان است

استاندار استاندار کردستان گفت: توسعه محورهای مواصلاتی در اولویت برنامه‌های عمرانی کردستان قرار دارد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی استان کردستان، بهمن مرادنیا در بازدید از طرح احداث  چهارخطه گردنه صلوات آباد و نیز احداث تقاطع غیر همسطح محور سنندج به سقز به همراه آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: توسعه و ساماندهی محورهای مواصلاتی استان به عنوان شریان حیاتی در تسریع روند توسعه استان در اولویت برنامه های عمرانی و اجرایی قرار دارد.

وی افزود: در این راستا با همه توان و بکارگیری امکانات مورد نیاز تلاش خواهیم کرد تا روند اجرای این پروژه ها شتاب بیشتری گیرد و در آینده نزدیک شاهد بهره برداری این طرح ها باشیم.

مرادنیا خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه ها توسط پیمانکاران توانمند استان ،نشان دهنده  وجود ظرفیت های فنی و مهندسی فراوان استان در این زمینه است.

استاندار کردستان تصریح کرد: مسلما در صورت تسریع دراجرای این پروژه ها مردم اهتمام ویژه نظام و دولت را برای توسعه همه جانبه استان و نیز متوجه کوشش شبانه روزی پیمانکاران و عوامل تلاشگر در این عرصه خواهند شد.

وی در پایان گفت: امیدواریم با توجه به حساسیت این طرحها در کاهش حجم ترافیک و تسهیل تردد این محورها در آینده نزدیک شاهد افتتاح آنها برای رفاه حال مردم استان باشیم.