شناسهٔ خبر: 74474 - سرویس استان‌ها

عضو هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید

اقدام ملی مسکن یکی از پروژه های موفق شهرهای جدید خواهد بود

گلبهار عضو هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: بستر مناسب برای اجرای طرح اقدام ملی در شهرهای جدید کشور فراهم است و یقینا این پروژه ها در شهرهای جدید موفق خواهد بود.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه وشهرسازي به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس حسن روانفر امروز در آیین معرفی عضو جدید هیأت مدیره این شرکت که با حضور زارعی مدیرکل حراست شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، هومن گریوانی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران این شرکت برگزار شد، با اشاره به اینکه اعضای هیأت مدیره در تصمیم گیری و اتخاذ سیاست های شرکت نقش مهمی دارند، افزود: قطعا هیأت مدیره مکمل از تخصص ها و رشته های مختلف در راس امور در انجام فعالیت های خود بسیار موثر واقع خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیز با توجه به اهمیت مترو  برای شهر گلبهار و همچنین به منظور توسعه فعالیت های عمرانی رو بنایی و زیر بنایی عضو جدید هیأت مدیره که از پرسنل این شرکت بوده و فعالیت های مستمری داشته است معرفی می شود.

عضو هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه وزارت راه و شهرسازی و شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید پرچم دار اجرای طرح اقدام ملی یکی از پروژه های اساسی کشور هستند، اذعان کرد: در حال حاضر برنامه ریزی در جهت تعریف الگوهایی به منظور نام نویسی از متقاضیان و همچنین نحوه تامین منابع اجرای پروژه در دست تدوین است که هیأت مدیره شهرهای جدید در سطح کشور نیز در این تصمیم گیری پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

روانفر با اذعان به اینکه شرایط ثبت نام متقاضیان در اقدام ملی به زودی اعلام خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه اهتمام لازم از سوی هیأت مدیره شرکت های عمران در سراسر کشور در جهت اجرای هر چه بهتر این طرح وجود دارد، یقینا یکی از پروژه های موفق در شهرهای جدید کشور محسوب خواهد شد.

در پایان این جلسه محمد زرافشان با حکم مهندس طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت عمران گلبهار معرفی شد.