شناسهٔ خبر: 76699 - سرویس استان‌ها

اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران:

ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان تا ۱۳ دی ادامه دارد

آزمون نظام مهندسی ثبت‌نام این دوره از آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان که از هفتم دی ماه آغاز شده، تا روز جمعه ۱۳ دی ادامه خواهد داشت.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، هومن موتمنی، رئیس اداره نظام مهندسی، مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی مازندران گفت: ثبت‌نام این دوره از آزمون‌ها که از هفتم دی ماه آغاز شده، تا روز جمعه ۱۳ دی ادامه خواهد داشت.

موتمنی افزود: دومین دوره آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال ۱۳۹۸ در رشته‌های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، همچنین آزمون‌های ورود به حرفه کاردانی در رشته‌های معماری، عمران، شهرسازی، نقشه‌برداری، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی به‌طور هماهنگ و همزمان، روز‌های پنجشنبه و جمعه، ۱۵و۱۶ اسفند ماه برگزار می‌شود.

رئیس اداره نظام مهندسی، مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی مازندران عنوان کرد: متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار مهندسی می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها، برای ثبت‌نام اقدام کنند.

آزمون طراحی رشته معماری هم به صورت جداگانه در سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد كه تاريخ دقيق ثبت نام وبرگزاری آزمون يادشده متعاقبا به اطلاع كليه متقاضيان خواهد رسيد .