شناسهٔ خبر: 104302 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

قابل توجه فعالان بخش حمل و نقل کالا لرستان؛

ادامه طرح واردات کامیون زیر ۳ سال ساخت

طرح واردات کامیون زیر 3 سال لرستان.jpg مالکان کامیون‌های فرسوده، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران بخش حمل و نقل می‌توانند با استفاده از طرح واردات کامیون زیر سه سال ساخت، ناوگان خود را نوسازی کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از لرستان، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: طرح واردات کامیون زیر سه سال ساخت بنا به اعلام معاونت حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، با استناد به بند (ث) ماده ۳۰ قانون احکام دائمی برنامه‌های کشور و براساس آیین نامه اجرایی، شرایط و ضوابط ابلاغی وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا است.

وی افزود: با توجه به اهمیت نوسازی ناوگان فرسوده و نقش آن در رونق صنعت حمل و نقل، کاهش آلایندگی هوا، کاهش مصرف سوخت و زمان جابجایی کالا، این فرصت برای مالکان ناوگان باری فرسوده، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران بخش حمل و نقل کالا فراهم شده است تا با استفاده از آن نسبت به نوسازی ناوگان خود اقدام کنند.

شرفی با اظهار امیدواری نسبت به استقبال فعالان حمل و نقل استان لرستان از این طرح خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به نشانی اینترنتی: www.rmto.ir و یا سایت نوسازی ناوگان به نشانی www.rpf.rmto.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/