شناسهٔ خبر: 106872 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

سرپرست شرکت فرودگاه‌ها:

فرودگاه امام(ره) چشم و چراغ فرودگاه‌های کشور است/ تاکید بر نوسازی تجهیزات هوانوردی فرودگاه امام(ره) در سال ۱۴۰۱

سیدی فرودگاه امام خمینی همزمان با میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) و در آستانه نوروز ۱۴۰۱، حمیدرضا سیدی سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از حوزه عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا سیدی سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از حوزه عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) بازدید کرد .

در این بازدید که با همراهی علی رستمی عضو هیات مدیره و راهبر حوزه برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی، ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد، مسعود نیکبخت معاون عملیات هوانوردی و رحیمی معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام(ره)، علیرضا مجذوبی عضو هیئت مدیره و معاون بهره‌برداری شهر فرودگاهی، علیخانی مدیرکل عملیات فرودگاهی، ضرابی فر مدیرکل دفتر سامانه های فرودگاهی، اطیابی مدیرکل دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی و دلاوری مدیرکل حوزه مدیرعامل شهر فرودگاهی انجام شد، از برج کنترل مراقبت پرواز و کشیک های واحدهای ناوبری، ارتباطی، راداری و کشیک های مخابرات و فناوری اطلاعات دیدن شد.

سرپرست شرکت فرودگاه‌ها در این بازدید بر جایگاه حوزه عملیات هوانوردی تاکید و از ساختمان برج مراقبت پرواز این فرودگاه به عنوان آبرو و پیشانی نظام یاد کرد.

وی با اشاره به نقش بسیار مهم حوزه عملیات هوانوردی در ارائه سرویس ایمن و مطلوب ناوبری هوایی و سرویس های کنترل ترافیک هوایی گفت: با توجه با اینکه فرودگاه امام میزبان آمد و شد پروازهای خارجی است، این موضوع اهمیتی دو چندان پیدا می کند.

سیدی در ادامه با پرسنل شیفت این حوزه گپ و گفت داشت و گفت: با وجود انتزاع شرکت فرودگاه‌ها و فرودگاه امام، اما حوزه عملیات هوانوردی را از شرکت جدا نمی دانیم و امیدواریم همچون گذشته بیشترین همکاری موثر را با شرکت شهر فرودگاهی داشته باشیم.

وی اظهار امیدواری کرد: در ایام نوروز هم با وجود افزایش چشمگیر پروازهای فرودگاه امام(ره)، خدمات مطلوب چون گذشته ارائه شود.

در این بازدید سیدی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران این حوزه در طول سال ۱۴۰۰، بر نوسازی تجهیزات هوانوردی این فرودگاه در سال ۱۴۰۱ تاکید کرد.

وی فرودگاه حضرت امام(ره) را چشم و چراغ فرودگاه‌های کشور خواند و اظهار امیدواری کرد: با تعامل بیشتر با مدیران و مسئولان شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی(ره) و با تمام توان توسعه همه جانبه این فرودگاه را دنبال می کنیم.