شناسهٔ خبر: 108290 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» هشدار داد ؛

مراقب تورهای جعلی جام جهانی قطر باشید

چند نما از هواپيمای ايرباس A۳۲۱ شركت هواپيمايی ايران اير هما هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ضمن اعلام اینکه تاکنون برای فروش بلیت‌های مسیر دوحه قطر با هیچ دفتر خدمات مسافرتی مذاکره‌ای نداشته است، نسبت به فروش جعلی تورهای جام جهانی قطر با استفاده از نام این شرکت هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اخیراً مشاهده شده است دفتر خدمات مسافرتی یابکس (ماکان سفر جهان) اقدام به تبلیغ پکیج‌های ویژه جام جهانی قطر نموده و از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» به عنوان شرکت هواپیمایی این تور مسافرتی نام برده است.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، ضمن رد این موضوع اعلام می‌داردهیچ پروازی برای جام جهانی قطر از سوی این شرکت به دفتر خدمات مسافرتی "یابکس" واگذار نشده است و تبلیغ این تور با پرواز «هما» صحت ندارد.

گفتی است در صورت مشاهده فروش تورهای ویژه جام جهانی قطر  با استفاده از نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، با تبلیغ‌کنندگان از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، هواپیمایی جمهوری اسلامی ايران «هما»، تاکنون برای فروش بلیت‌های مسیر دوحه قطر با هیچ دفتر خدمات مسافرتی مذ‌اکره‌ای نداشته است و از هموطنان درخواست می‌شود در صورت مشاهده چنین تورهایی حتماً از صحت آن اطمینان حاصل نموده و در صورت هرگونه شکایت از طریق سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری شود.

علاقه‌مندان حضور در بازی‌های جام جهانی قطر می‌توانند برای اطمینان از صحت فروش تورهای ویژه جام‌جهانی قطر با پرواز «هما» با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ مرکز فروش تلفنی «هما» تماس بگیرند.