شناسهٔ خبر: 110367 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

عضو هیات مدیره فرودگاه بین المللی مهرآباد اعلام کرد؛

تعطیلی پنج ساعته فرودگاه بین المللی مهرآباد در سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران

فرودگاه مهرآباد عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد از تعطیلی پنج ساعته این فرودگاه در روز شنبه چهاردهم خرداد به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب شکوهمند اسلامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد از تعطیلی پنج ساعته این فرودگاه در روز شنبه چهاردهم خرداد به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب شکوهمند اسلامی خبر داد.

مرادی گفت: براساس هماهنگی های انجام شده با نهادها و ارگان های نظامی، انتظامی و ستاد برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، سازمان هواپیمایی کشوری و با هدف برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم بزرگداشت سالروز آسمانی شدن رهبر و معمار کبیر انقلاب اسلامی، فرودگاه مهرآباد روز شنبه ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ظهر تعطیل خواهد بود.

وی افزود: مراتب این تصمیم از طریق صدور اطلاعیه های هوانوردی به آگاهی تمام کاربران و شرکت های هواپیمایی رسیده است.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران بر این اساس از کلیه مسافران محترم درخواست می شود بر اساس ساعت درج شده بر روی بلیت خود در ترمینالهای فرودگاه جهت انجام تشریفات سفر حاضر شوند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ۱۹۹ (اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی مهرآباد) تماس حاصل نمایند.