شناسهٔ خبر: 113873 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

سازمان هواپیمایی کشوری خبرداد؛

قدردانی رئیس جمهور از دست اندرکاران حج تمتع سال ۱۴۰۱

ببینید | دیدار رئیس جمهور با مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی (1) رئیس جمهور که نظارت ستادی بر عملکرد وزارتخانه های دولت را از وزارت راه و شهرسازی آغاز کرده بود صبح امروز در جلسه مدیران ارشد این وزارت خانه حضور یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آیت الله رئیسی، رئیس جمهور که نظارت ستادی بر عملکرد وزارتخانه های دولت  را از وزارت راه و شهرسازی آغاز کرده بود صبح امروز در جلسه مدیران ارشد این وزارت خانه حضور یافت .

رئیس جمهور در این جلسه پس از استماع گزارش وزیر راه و شهرسازی و معاونان این وزارتخانه در حوزه‌های مختلف، ضمن قدردانی از اقدامات این وزارتخانه در رشد ترانزیت، بسیج امکانات برای اعزام و بازگشت حجاج بیت‌الله الحرام، پیگیری مصوبات سفرهای استانی و راه‌اندازی سامانه‌ هوشمند در حیطه کاری وزارت راه و شهرسازی، این اقدامات را زمینه‌ساز تحقق برنامه‌های کلان دولت مردمی دانست و گفت: خصوصا در حوزه کریدورهای ترانزیتی، مسئولیت مهمی بر عهده وزارت راه و شهرسازی قرار دارد که می‌تواند پیشران فرایند توسعه و پیشرفت در کشور باشد.

رئیسی افزود: لازم است طرح‌های توسعه‌ای در این حوزه در زمان مقرر تکمیل شود در غیر اینصورت ممکن است کارآیی خود را از دست بدهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در این جلسه رئیس جمهور بر تعیین زمان بندی شفاف برای تمام پروژه های عمرانی و اطلاع رسانی به مردم و افکار عمومی تاکید کرد.