شناسهٔ خبر: 116925 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد:

اعزام بیش از۲۴ هزار زائر حسینی با ۱۶۱ پرواز به عتبات/ پذیرش بیش از ۱۶ هزار زائر در فرودگاه‌های کشور

فرودگاه مشهد مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از اعزام بیش از۲۴ هزار زائر حسینی با ۱۶۱ پرواز از فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت به عتبات خبر داد.

غلامرضا رستمیان مشاور مدیرعامل در امور اجرایی فرودگاه‌ها و مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اعلام اعزام و پذیرش زائران اباعبدالله الحسین(ع) از فرودگاه‌های کشور به عراق اظهار کرد: تاکنون بیش از ۲۴ هزار زائر از فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها به عتبات اعزام شده اند.

رستمیان گفت: تا این لحظه برای پرواز های اربعین که از تاریخ ۱۵ شهریور شروع شده و تا ۳۰ شهریور ادامه خواهد داشت،۸۶۶ مجوز پرواز ورودی و خروجی برای انجام پروازهای اربعین از فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران صادر شده است.

وی افزود:  تا این لحظه تعداد ۲۴۲۳۱ زائر  با ۱۶۱ پرواز از فرودگاه‌های بندرعباس، اراک، اردبیل، ارومیه ، شاهرود ، اصفهان، تبریز، ساری ،شیراز، کرمان، کرمانشاه، گرگان، رشت ، لار ،  لامرد ، مشهد، مهرآباد و یزد به سرزمین عتبات اعزام و تعداد ۱۶۳۹۷ زائر به وطن برگشتند .