شناسهٔ خبر: 116929 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

همزمان با برگزاری مراسم اربعین انجام می‌شود؛

اختصاص سه رام قطار فوق‌العاده برای بازگشت زائران اربعین حسینی

قطار با هدف پاسخگویی مناسب به افزایش تقاضا برای بازگشت زائران، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی، علاوه بر قطارهای فوق العاده قبلی سه رام قطار فوق‌العاده برای مسیر خرمشهر – مشهد اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، همزمان با برگزاری مراسم اربعین و با هدف پاسخگویی مناسب به افزایش تقاضا برای بازگشت زائران از عراق، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر قطارهای فوق العاده قبلی، از فردا، شنبه، سه رام قطار فوق‌العاده برای مسیر خرمشهر – مشهد اختصاص خواهد داد.

براین اساس قطارهای فوق‌العاده به منظور افزایش سهولت و تسریع در جابجایی عزاداران حسینی پیش‌بینی شده و علاوه بر پیش‌بینی‌های است که از قبل برای قطارهای فوق العاه در مسیر خرمشهر – تهران انجام شده بود.

ساعت حرکت این قطار فوق‌العاده از خرمشهر همه روزه ۱۹:۴۵ و از فردا ۲۶ شهریور تا ۳۰ شهریور خواهد بود و فروش بلیت این قطارهای فوق‌العاده از ساعت ۱۵ روز جاری از طریق اینترنت و مراکز مجاز فروش انجام می‌شود.

به گزارش شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی؛ گفتنی است پیش از این، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، یک رام ریل باس نیز به صورت شبانه روزی و رایگان برای جا به جایی زائران از مرز شلمچه تا خرمشهر در نظر گرفته بود تا زائران را از مرز به خرمشهر منتقل کند.