شناسهٔ خبر: 118489 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

عضو هیات رئیسه مجلس قرائت کرد؛

بیانیه ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس به منظور قدردانی از خدمات تلاشگران راهداری در ایام اربعین

نماینده مجلس عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان برای تشکر از خدمات تلاشگران راهداری و بخش حمل و نقل جاده ای در ایام اربعین را قرائت کرد. 

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی کریمی فیروزجائی، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه، ۲۷ مهرماه، بیانیه قدردانی نمایندگان مجلس از خدمات تلاشگران راهداری و بخش حمل و نقل جاده‌ای در ایام اربعین که به امضای بیش از ۱۵۰نفر از نمایندگان رسیده است را قرائت کرد.

در متن این بیانیه آمده است: خداوند منان را شاکریم که امسال توفیق حضور پرشور و کم نظیر در مراسم اربعین حسینی را برای شیفتگان اباعبدالله الحسین (ع) و تمام مشتاقان مکتب سیدالشهدا فراهم کرد و به فرمایش مقام معظم رهبری اربعین امسال، بی نظیرترین حماسه جهان اسلام و اربعین در تاریخ این رویداد عظیم بود.

در بخش دیگری از بیانیه مذکور ذکر شده است: بی گمان تردد قریب به سه و نیم میلیون زوار اربعین و عتبات عالیات که در بیش از ۹۱ درصد شبکه راه‌های کشور و حمل و نقل عمومی جاده‌ای انجام شد، یک اتفاق نبود بلکه در سایه برنامه ریزی، مدیریت و تلاش جهادی فعالانه و تلاشگرانه عرصه حمل و نقل و راهداری با مدیریت مدیران ارشد این مجموعه اعم از وزیر محترم راه و شهرسازی و معاونان ذیربط به ویژه معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای و همکارانشان و عوامل اجرایی درحوزه رانندگان، تشکل های صنفی و بخش حمل و نقل مسافر انجام شد.

در پایان بیانیه قید شده است: تعدادی از این تلاشگران در اجرای ماموریت خدمت رسانی به زوار اربعین و آماده سازی زیرساخت‌های جاده‌ای جان شیرین خود را تسلیم حق کردند. ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده این خادمان اربعین حسینی و جامعه حمل و نقل جاده ای از زحمات شبانه روزی این عزیزان و تلاشگران از سوی کمیسیون عمران و به نیابت از مردم شریف و قدردان جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر می‌شود. خداوند به تمامی خادمین مکتب حسینی جزای خیر دهد.