شناسهٔ خبر: 120510 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

معاون وزیر راه و شهرسازی:

۹ اسکله جدید در بنادر مسافری ایجاد می‌شود /آمادگی سازمان بنادر برای جذب نیروی متخصص بومی در صنعت دریانوردی

صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دریانوردی بر تداوم حرکت آن سازمان برای تحقق سیاست‌های دولت سیزدهم و توسعه اقتصاد دریامحور تاکید کرد: برای بنادر کوچک تا دهه فجر امسال خبرهایی خوبی خواهیم داشت.

به گزارش  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، "علی‌اکبر صفایی" معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، سوم آذرماه در حاشیه بازدید معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور  از بنادر هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در اجرای سیاست‌های دولت و توسعه اقتصاد دریامحور و استفاده از ظرفیت‌های مناسب در حوزه دریایی برای تجارت خارجی و ارتباطات اقتصادی با کشورهای همسایه اقدام کرده است  و در ابعاد بین‌المللی نیز ، این کار با جدیت در دستور کار قرار داده است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ادامه داد: نگاه مردمی دولت به طرح‌هایی که می‌تواند توسعه اقتصاد محلی، اقتصاد شهرهای ساحلی و حتی اقتصاد برخی از استان‌هایی که پسکرانه استان‌های ساحلی هستند را فراهم کند، نیز در دست اجرا است و برای بنادر کوچک تا دهه فجر امسال خبرهایی خوبی خواهیم داشت.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص در بنادر شرق استان نیز گفت: ظرفیت‌هایی جدیدی که در دولت سیزدهم چه در حوزه دریا و بندری صورت می‌گیرد، تحولات بزرگی ایجاد خواهد کرد.
9 اسکله جدید در بنادر مسافری ایجاد می‌شود
به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، صفایی توضیح داد: در حوزه بنادر مسافری نیز پروژه‌هایی شروع شده و ۹ اسکله‌ جدید در بنادر مسافری ایجاد خواهد شد و سازمان بنادر این آمادگی را دارد که با تایید رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، نیروهای متخصص بومی در صنعت حمل و نقل دریایی کشور جذب و بکارگیری کند.