شناسهٔ خبر: 124111 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

بذرپاش خبر داد:

ارتقای فناورانه ومردم پایه وزارت راه وشهرسازی برای افزایش کیفیت خدمات

جلسه روز زن وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ارتقای فناورانه ومردم پایه از اهداف و اولویت های این وزارتخانه است از افزایش انتصاب بانوان توانمند در سمت های مدیریتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش که امروز در مراسم جشن میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در ساختمان شهید دادمان سخن می گفت، تصریح کرد: برای طرح نظام مسائل وزارتخانه، ارائه راه حل و اجرای راه حل ها آماده دریافت پیشنهادها و خلاقیت ها و ابتکارات بانوان شاغل در حوزه راه و شهرسازی هستیم و هر کارمندی را مشاور خود می دانم.

وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: این وزارتخانه یکی از محرک های تولید و پیشران پیشرفت می تواند باشد و هر چه از روش های فناورانه تر و مردم پایه تر  بیشتر استفاده کند می تواند خدمات با کیفیت ارائه کند.

بذرپاش با تأکید بر اینکه برای داشتن سازمانی سرزنده و سرزنده تر از قبل لازم است بانوان یاری گر وزارتخانه باشند، بیان داشت: وزارتخانه هر چه پویا تر، سرزنده تر، بلندپروازنه تر و با نشاط تر از گذشته باشد در ارائه خدمات موفق خواهد بود و برای رسیدن به پویایی بیشتر با یکدیگر عهد ببندیم.

وی در ادامه تأکید کرد: شناسنامه ملت ایران داشتن الگویی حسنه برای زن مسلمان است و این جلوه مقدسی است که بانوان ایرانی را با این خصلت می شناسیم.

وزیر راه و شهرسازی اذعان کرد: در کنار وظایف مادری، وظایف همسری و نگهداری و حفاظت از کانون خانواده نتوانستیم متناسب با اهمیت این وظایف جلوه زیباتری و بهتری از بانوی ایرانی را معرفی کنیم و در این زمینه زبان ما قاصر بوده و نتوانستیم آنچه که را که در خور است در این خصوص بیان کنیم.

بذرپاش در مراسم جشن میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) که با حضور بانوان ستاد وزارت راه و شهرسازی و مشاوران امور بانوان سازمان و شرکت‌های تابعه برگزار شده بود، تصریح کرد: لازم است از ابتکارات همکاران خانم در حل مشکلات وزارتخانه استفاده شود و از دریافت پیشنهاد ها در اصلاح ساختاری وزارت راه و شهرسازی استقبال می کنیم.