شناسهٔ خبر: 125668 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه وشهرسازی هرمزگان خبر داد؛

افتتاح ۱۵ پروژه شاخص راه وشهرسازی هرمزگان به مناسبت دهه فجر

عباس کمالی - همایش آموزه های زلزله بم هرمزگان مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از افتتاح ۱۳ پروژه راه و ساختمان، ۹۰۰ واحد مسکن مهر و ۳۳ پروژه فضای شهری و معابر بافت فرسوده به مناسبت دهه فجر خبر داد وگفت: این پروژه‌ها با هزینه‌ای بالغ بر ۶۷۱۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی (هرمزگان)، عباس کمالی ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و اعلام این خبر گفت: بیش از ۱۵پروژه شاخص راه و ساختمان در ایام مبارک دهه فجر در راستای افزایش کیفیت زندگی شهروندان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در خصوص اهم پروژه‌های قابل افتتاح در ایام دهه فجر گفت: بهره برداری از ۱۷ کیلومتر محور جناح-مراغ-چارک، احداث ۱۶ کیلومتر از بزرگراه بندرعباس-لار-جهرم، افتتاح پل شریفی ۳ و (راههای طرفین) و احداث ۵ سالن چند منظوره ورزشی از شاخص‌ترین این پروژه‌ها هستند.

کمالی با اشاره به تعداد واحدهای مسکن مهر قابل افتتاح در این هفته نیز اظهار کرد: تعداد ۹۰۰ واحد مسکن مهر با هزینه ای بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد ریال در این ایام به بهره برداری می رسد.

وی اجرا و مشارکت در احداث ۳۳ پروژه شهری و معابر بافت فرسوده را از جمله پروژه‌های بهره‌برداری شده در این ایام عنوان کرد و گفت: بازسازی وآسفالت محلات شهرک توحید، جهانبار، سورو بندرعباس و همچنین محله سلمان فارسی بندر خمیر  از دیگر پروژه‌ها هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان تاکید کرد: این پروژه‌ها حاصل زحمات و پیگیری‌های تمامی همکارانم در معاونت‌های مهندسی و ساخت و مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان در راستای ارائه خدمات بیشتر برای شهروندان عزیز و قدرشناس است.

افتتاح ۱۵ پروژه شاخص راه وشهرسازی هرمزگان به مناسبت دهه فجر