شناسهٔ خبر: 125721 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

سازمان بنادر و دریانوردی در توسعه دولت الکترونیک پیشرو است

علی‌اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان براساس نقشه راه، راهبردها و الزام‌های از پیش ترسیم شده در توسعه دولت الکترونیک پیشرو است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی اکبر صفایی مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در ارتباط ویدئو کنفرانسی با نشست مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات بنادر کشور در بوشهر اظهار کرد: دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان در حال طی کردن مسیر خوبی در جهت نیل به اهداف سازمانی است که باید این مسیر براساس دستورالعمل‌های ترسیم شده با جدیت تداوم یابد.

وی بیان کرد: در حوزه زیر ساخت و امنیت شبکه، کارهای خوبی انجام شده و در خصوص نرم افزارها باید به سمت تجمیع حرکت کرد که در این راستا باید راهبردها و الزامات توسعه دولت الکترونیک تا رسیدن به نتیجه دلخواه تداوم یابد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ادامه داد: در سازمان بنادر و دریانوردی تفکیک وظایف فاوا با دیگر معاونت‌ها به خوبی انجام شده و باید به نحوی اقدام کرد که حین تفکیک کارها از پراکندگی فعالیت‌ها جلوگیری شود.

صفایی ادامه داد: همچنین نیاز است اتاق وضعیت با ترکیب اطلاعات سازمان با فعالیت‌های حوزه دریایی و بندری تشکیل شود تا امکان نمایش به صورت زنده در قالب یک داشبورد برای مدیران ارشد فراهم شود.

وی افزود: امید است در این مسیر خطیر با هماهنگی های درون سازمانی مجموعه دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات به شکل بهتر و موثرتری به ماموریت خود ادامه دهد..

به گزارش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان براساس نقشه راه، راهبردها و الزام‌های از پیش ترسیم شده در توسعه دولت الکترونیک پیشرو است.