شناسهٔ خبر: 129842 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان اعلام کرد؛

ظرفیت بالای فرودگاه گرگان برای حضور بخش خصوصی

علی متانت مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان ظرفیت بالای فرودگاه گرگان برای حضور بخش خصوصی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی متانت مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: فرودگاه گرگان به منظور صادرات محصولات صنعتی و کشاورزی دارای استعدادی است که از طریق آن سرمایه گذاران بخش خصوصی می‌توانند در بخش احداث ترمینال کارگو فعالیت کنند.

 متانت اظهار کرد: بنا به گواه مسئولین استانی، فرودگاه گرگان به دلیل تنوع پروازهای داخلی و خارجی سهم مهمی در حوزه‌های اقتصادی و گردشگری در گلستان برعهده دارد.

وی با اشاره به ملزومات ایجاد تحول در فرودگاه های استان گلستان گفت: به یقین تخصص گرایی و شایسته‌سالاری می‌تواند سبب تحول در هر مجموعه‌ای شود و ما نیز باید با تکیه بر این موضوع پیش برویم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان گلستان؛ متانت با اشاره به اقدامات انجام شده در فرودگاه گرگان در سال ۱۴۰۱ برای پذیرایی از مسافران نوروزی گفت: بهسازی نمازخانه ترمینال جدید، اصلاح فضای سبز، بهسازی سالن‌های ترمینال قدیم، بهسازی محوطه لندساید ترمینال خارجی، اجرای خط‌کشی و علائم ترافیکی محوطه لندساید، بهسازی ساختمان و محوطه سایت‌های ناوبری، آسفالت محوطه از جمله پروژه‌هایی است که در راستای آسایش و رضایتمندی بیشتر مسافران صورت گرفته است.