شناسهٔ خبر: 158962 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

در پویش مهدوی در آستانه جشن نیمه شعبان انجام می شود

واگذاری زمین رایگان به ۱۱ هزار متقاضی جوانی جمعیت در ۱۰ استان در دوم و سوم اسفند

ببینید| واگذاری 400 قطعه زمین مسکونی به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در استان چهارمحال و بختیاری مرحله سوم واگذاری زمین به ۱۱ هزار متقاضی جوانی جمعیت در روزهای دوم و سوم اسفند ۱۴۰۲ در ۱۰ استان کشور انجام می‌شود و با ادامه این واگذاری‌ها مجموع اراضی واگذار شده به ۷۰ هزار متقاضی می‌رسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در آستانه سالروز ولادت حضرت قائم (عج) و جشن نیمه شعبان  در روزهای دوم و سوم اسفند ۱۴۰۲، واگذاری ۱۱هزار و ۶۱۱ قطعه زمین طرح جوانی جمعیت در پویش مهدوی به عنوان مرحله سوم واگذاری‌ها  در ۱۰ استان کشور به متقاضیان انجام می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ۴۹۰۰ قطعه در خراسان‌جنوبی، ۱۶۷۲ قطعه در کرمان، ۱۳۵۷ قطعه در البرز، ۷۰۰ قطعه در همدان، ۶۰۲ قطعه در آذربایجان‌شرقی، ۶۰۰ قطعه در یزد، ۵۰۰ قطعه در قم، ۵۰۰ قطعه در بوشهر، ۴۰۰ قطعه در سمنان، ۳۸۰ قطعه در مازندران به متقاضیان واجد شرایط قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت واگذار می‌شود.

واگذاری‌ها در مراسمی در این استان‌ها انجام می‌شود و این روند در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت که تا پایان سال به عدد واگذاری زمین به متقاضیان طرح جوانی جمعیت به  ۷۰ هزار متقاضی خواهد رسید.