شناسهٔ خبر: 164705 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

۲۳ هزار متر سایبان در مرز مهران در دولت سیزدهم احداث شد

سایبان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام گفت: طی دو سال گذشته ۲۳ هزار و ۳۲۰ مترمربع سایبان در پایانه مرزی شهید حاج قاسم سلیمانی (مرز مهران) احداث شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (ایلام)، سید زاهدین چشمه‌خاور مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام، اظهار کرد: در ۲ سال گذشته ساختمان اصلی و جانبی قرارگاه پلیس، مهمان‌سرای مهران و ۱۹ دستگاه ترانسفورماتور در پایانه مرزی مهران احداث و ایجاد شده است.

وی افزود: احداث ۲۵ دستگاه سایبان آبخوری، ساختمان پایش، قرارگاه رسانه‌ای و ایجاد ۱۹۰ چشمه سرویس بهداشتی از دیگر اقدامات انجام شده توسط این اداره کل در پایانه مرزی مهران بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام با اشاره به اقدامات انجام شده این اداره کل در بخش راه یادآور شد: در این مدت (ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون) ۱۳۲ کیلومتر آسفالت حفاظتی، ۴۰۸ کیلومتر آسفالت راه‌های اصلی و فرعی و هشت هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان خط کشی شده است.

چشمه خاور بیان کرد: نصب ۴۱ کیلومتر نیوجرسی، ۷۰ کیلومتر نگهداری روشنایی راه و تونل و سه هزار و ۱۱۲ مترمربع تابلو اطلاعاتی از دیگر اقدامات اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ایلام در دولت سیزدهم بوده است.

وی بیان کرد: عملیات ۵۵۶ کیلومتر درزگیری راه و ۱۰۹ هزار لکه‌گیری از دیگر اقدامات انجام شده است.