شناسهٔ خبر: 166712 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد؛

تخصیص پروژه طرح نهضت ملی مسکن به ۶۳۱ متقاضی در شهرستان پارس آباد

تخصیص پروژه طرح نهضت ملی مسکن به 631 متقاضی در شهرستان پارس آباد مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تخصیص پروژه طرح نهضت ملی مسکن به ۶۳۱ متقاضی درشهرستان پارس آباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اردبیل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در بازدید از پروژه های در حال اجرای حوزه راه و شهرسازی شهرستان پارس آباد اظهار کرد: در حال حاضر از کل ثبت نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان پارس آباد ۶۹۰ متقاضی تائید نهایی شده و ۶۳۳ نفر واریز وجه داشته اند و برای ۶۳۱ متقاضی مسکن تخصیص پروژه انجام گرفته است.

وی از تامین زمین ۷۰۲ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان گفت: فونداسیون ۶۳۲ واحد مسکونی به اتمام رسیده و  احداث ۲۰۰ واحد مسکونی در مرحله سازه در حال اجرای عملیات ساختمانی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به تشریح واحدهای احداثی مسکن شهرستان پارس آباد اشاره کرد و افزود: ۱۲۰واحد مسکونی در دست احداث در مرحله نازک کاری و اجرای نما قرار دارد و در صورتی که متقاضیان آورده های خود را زودتر تکمیل کنند روند ساخت با سرعت بیشتر انجام و در سال جاری به بهره برداری رسیده و تحویل متقاضیان این طرح خواهد شد.

حیدری اظهار کرد: ۳۶۰ واحد دیگر احداث مسکن در این شهر در مرحله اجرای اسکلت بوده و فونداسیون پروژه ۱۵۲ واحدی نیز اتمام یافته و در مرحله شروع اسکلت قرار دارد.

وی به اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شهرستان اشاره نموده و بیان کرد: ۴۸۳ متقاضی در این طرح ثبت نامی داشته ایم که در صورت تامین زمین در شهر جعفر آباد به متقاضیان جهت ساخت واگذار خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه احداث ساختمان اداری فرمانداری شهرستان پارس پرداخت و گفت: دیوار چینی ساختمان اداری جدید فرمانداری این شهرستان به اتمام رسیده و در مرحله نازک کاری و اجرای نما قرار داشته و دارای ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی گفت: عملیات اسکلت و سقف احداث پروژه کتابخانه شهرستان نیز به اتمام رسیده و در مرحله دیوار چینی و عایق کاری پشت بام است. 

لازم به ذکر است مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل در ادامه این بازدیدها از پروژه در دست اجرای احداث باند دوم سه راهی سربند - سه راهی مشکین شهر و سربند - پارس آباد بازدید کرد.