شناسهٔ خبر: 167203 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

برای برگزاری شورای مسکن و واگذار زمین رایگان به متقاضیان طرح جوانی جمعیت

وزیر راه و شهرسازی عازم یزد شد

بذرپاش ورود هواپیما وزیر راه و شهرسازی عصر روز جمعه ۲۸ اردیبهشت به منظور برگزاری شورای مسکن استان و پنجمین مرحله واگذاری زمین رایگان به متقاضیان طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده عازم یزد شد.

به گزارش پایگاه خبر وزارت راه و شهرسازی(یزد)، تاکنون طی چهار مرحله قرعه کشی که قبلا و در مناسبت های مختلف برگزار شده بود به ۴۲۱۷ متقاضی واجد شرایط در استان یزد زمین اهدا شده و در مراسمی که جمعه شب در آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد و با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار خواهد شد، به ۵۰۰۸ متقاضی واجد شرایط دیگر نیز زمین در استان یزد اهدا می‌شود.

با انجام این مرحله قرعه کشی تمام متقاضیان تایید نهایی شده در استان یزد شماره قطعات تخصیصی به خود را اطلاع خواهند یافت و استان یزد بعنوان استان پیشرو در اهدا اراضی موضوع قانون جوانی جمعیت، اولین استانی است که تمام تعهدات تا حال حاضر را تعیین تکلیف می نماید و برای متقاضیان آتی نیز در جشن های بعدی تخصیص اراضی صورت خواهد گرفت.

در مجموع قرعه کشی های مراحل اول و دوم تا کنون بالغ بر ۲۵۰۰ قرارداد منعقد شده و سایر مراحل به مرور و با اطلاع رسانی قبلی در کانال جوانی جمعیت قرارداد با آنها منعقد و با فراهم شدن تمام شرایط اراضی تحویل شان خواهد شد.

یادآوری می شود با حضور وزیر راه و شهرسازی، نشست شورای مسکن با حضور مدیران استانی در یزد برگزار خواهد شد.