شناسهٔ خبر: 24304 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

سازمان هواپیمایی‌ کشوری اعلام کرد:

آخرين وضعيت حادثه سقوط هواپیمای آموزشی در نظرآباد/ جزئيات دلایل سقوط هواپیما

سقوط هواپیما مشاور رئیس سازمان هواپیمایی‌کشوری از اعزام تیم بررسی سانحه به محل سقوط هواپیمای آموزشی هما‌ که در نزدیکی نظر آباد کرج سقوط کرده است خبر داده و گفته: دلایل سقوط هواپیما اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مدیرکل بحران استانداری البرز از سقوط یک فروند هواپیما آموزشی در شهرستان نظرآباد خبر داده است و گفته: این حادثه یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت.

مهدی مهرور، با اشاره به سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی سبک در حوالی شرکت محور خودرو شهرستان نظرآباد گفته است: در این حادثه فردی که درحال آموزش بود جان خود را از دست داد که ۳۵ سال سن داشت.

مدیرکل بحران استانداری البرز با اعلام اینکه استاد آموزشی خلبان نیز در این حادثه مجروح و بلافاصله توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد، گفت: این هواپیمای آموزشی سبک از فرودگاه پیام در استان البرز بلند شده و در شهرستان نظرآباد سقوط کرده است.

به گزارش مهر بعد از این حادثه یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری از اعزام تیم بررسی سانحه به محل سقوط هواپیمای آموزشی در نزدیکی نظر آباد کرج خبر داد.

رضا جعفر زاده در خصوص سانحه سقوط این هواپیمای آموزشی، گفته است:هواپیمای آموزشی متعلق به مرکز آموزش خلبانی هما  است که در نزدیکی نظر آباد کرج سقوط کرده است.

وی با بیان اینکه ساعت سقوط این هواپیمای آموزشی ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح بوده است، گفته: در این هواپیما یک دانشجو و دیگری استاد خلبان حضور داشتند که متاسفانه دانشجو در این حادثه کشته شده و استاد خلبان به بیمارستان منتقل شده است.

مشاور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه تیم بررسی سانحه این سازمان به محل اعزام شده است، ادامه داده است: این تیم برای‌بررسی دلایل سقوط این هواپیما به محل اعزام شده که پس از بررسی‌های لازم، دلایل سقوط اعلام می‌شود.

نظر شما