به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۰ | ۹۶ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۹۳ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۴ | ۶۹ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۳۸ | ۶۶ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۱ | ۸۲ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۰ | ۸۹ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۸۱۳ | ۷۸ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۲۶ | ۴۳ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۰ | ۶۹ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۲ | ۶۱ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۹ | ۹۲ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۱۷ | ۹۳ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۶۴ | ۶۸ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۳۹ | ۷۲ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۲ | ۸۰ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۶۸ | ۸۲ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۳۸ | ۷۳ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۴ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۵۵ | ۶۸ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۷ | ۵۰ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۴۸ | ۸۰ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۷ | ۷۳ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۴۶ | ۸۳ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۰۷ | ۸۳ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۹ | ۵۸ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۴۴ | ۷۳ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۳ | ۱۰۷ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۴۰ | ۷۰ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۶۴ | ۷۳ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۰۳ | ۷۴ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۸۵ | ۹۲ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۷ | ۷۳ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۷۸ | ۸۰ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۹ | ۸۲ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۶۷ | ۷۵ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۱ | ۵۸ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۶ | ۵۹ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۹۴ | ۹۰ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۴۰ | ۹۳ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۵۲ | ۷۳ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۵۴ | ۸۷ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۹ | ۶۸ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۹ | ۸۴ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۷ | ۶۱ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۵۱ | ۷۸ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۸ | ۷۸ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۲۶ | ۸۹ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۴۰ | ۸۶ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۱۳ | ۹۶ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۳۴ | ۵۶ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۷ | ۵۶ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۳ | ۶۲ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۱۷ | ۸۳ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۳۹۷ | ۷۶ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۹۴ | ۷۱ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۷۰ | ۷۶ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۹۵ | ۶۹ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۳۰ | ۸۹ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۰ | ۶۸ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۲۱ | ۸۹ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۰۳ | ۸۷ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۲۲ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۸۱ | ۸۹ |
۶۴ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۸۶ | ۸۹ |
۶۵ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۵۷ | ۸۹ |
۶۶ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۷۳ | ۸۵ |
۶۷ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۴۸ | ۱۰۰ |
۶۸ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۲۴ | ۱۰۳ |
۶۹ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۴۲ | ۹۸ |
۷۰ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۴۱ | ۵۹ |
۷۱ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۴۸ | ۶۰ |
۷۲ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۳ | ۶۸ |
۷۳ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۴۶ | ۵۵ |
۷۴ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۱ | ۴۵ |
۷۵ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۹ | ۴۵ |
۷۶ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۰ | ۴۷ |
۷۷ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۳۰ | ۱۰۳ |
۷۸ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۶۷ | ۹۰ |
۷۹ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۰ | ۶۱ |
۸۰ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۰۸ | ۷۱ |
۸۱ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۱۹ | ۸۳ |
نظر شما