به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۱ | ۸۶ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۲۸ | ۹۲ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۴۲ | ۷۳ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۲۱ | ۶۵ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۱ | ۷۵ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۴۸ | ۹۶ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۳۱۵ | ۸۹ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۴۵ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۲۳۴ | ۶۹ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۴۸ | ۶۰ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۴ | ۸۹ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۳۲ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۸ | ۶۳ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۲۲ | ۷۱ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۵۸ | ۷۸ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۵۴ | ۸۲ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۲۴۵ | ۷۵ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۱۵۵ | ۳۰ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۸ | ۵۸ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۲۵ | ۵۳ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۲۰۸ | ۷۷ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۷۸ | ۶۵ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۳۷ | ۸۸ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۵۷ | ۹۲ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۴ | ۶۲ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۶۸ | ۷۱ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۲۳ | ۱۰۵ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۱ | ۶۳ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۲۶ | ۶۲ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۵۶ | ۷۱ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۱۱۷ | ۸۳ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۹ | ۶۷ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۳۲ | ۷۸ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۲۴ | ۸۰ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۱۱۵ | ۶۹ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۷ | ۶۴ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۸ | ۶۴ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۶۲ | ۸۲ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۷ | ۸۶ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۵۹ | ۶۴ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۲۲ | ۸۱ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۵ | ۷۵ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۷ | ۸۵ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۱۵ | ۵۹ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۱۶۱ | ۷۸ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۵ | ۷۴ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۹۷ | ۸۵ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۱ | ۹۵ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۷۵ | ۱۰۷ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۱۶ | ۶۱ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۱۵ | ۵۵ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۲ | ۵۴ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۶۳ | ۹۰ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۸۶ | ۷۵ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۸۳ | ۷۶ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۴۱ | ۷۸ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۲۸ | ۶۱ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۱ | ۹۱ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | نیمه سنگین | ۲۵۵ | ۱۱۰ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۳۸ | ۸۹ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۲۰ | ۸۴ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۶۳ | ۸۶ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۰ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۲۶۹ | ۹۴ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۱ | ۸۹ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۱۷۲ | ۹۱ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۹۱ | ۹۰ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۵۸ | ۸۲ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۹۷۸ | ۹۳ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۹۳۵ | ۱۰۰ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۳۶ | ۹۲ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۹ | ۴۸ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۴ | ۵۸ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۵ | ۶۲ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۱۲ | ۵۰ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۹ | ۴۶ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۵ | ۴۱ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۶ | ۴۹ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۱۵ | ۱۰۳ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۳۲ | ۸۴ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۳ | ۶۳ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۶۹ | ۶۷ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۹۹ | ۷۲ |
نظر شما