به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۹ | ۹۲ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۱۶ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۲ | ۶۸ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۴۴ | ۶۵ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۸ | ۸۰ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۷ | ۸۷ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۶۸۷ | ۸۲ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۷۹ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۸۴ | ۶۹ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۳ | ۶۱ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۹ | ۹۳ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۸۶ | ۹۳ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۴ | ۷۸ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۲۸ | ۶۸ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۱ | ۷۸ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۲ | ۸۵ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۰۴ | ۶۹ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۰۸ | ۲۹ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۶ | ۸۰ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۶ | ۵۲ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۷۶ | ۷۸ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۷ | ۷۶ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۳۴ | ۷۵ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۶ | ۸۲ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۲۴ | ۶۱ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۶۳ | ۷۲ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۱ | ۱۱۰ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۴ | ۶۹ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۷۳ | ۷۶ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۷ | ۱۰۲ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۷۸ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۵ | ۷۵ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۷ | ۸۱ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۹ | ۸۱ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۷۳ | ۷۵ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۹ | ۶۱ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۲ | ۶۲ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۲ | ۹۱ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۳۹ | ۶۹ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۷۶ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۳ | ۷۴ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۲۷ | ۸۸ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۲ | ۶۴ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۷۵ | ۷۷ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۱ | ۷۲ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۳۶ | ۹۳ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۴ | ۱۰۳ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۳۲ | ۹۶ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۵ | ۴۹ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۵۹ | ۵۷ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۷۶ | ۴۳ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۲۴ | ۸۲ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۸۰ | ۷۸ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۷۷ | ۷۸ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۶۴۰ | ۷۶ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۹۳ | ۶۹ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۴۸ | ۸۶ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۱ | ۷۰ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۱۸ | ۸۶ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۴۸ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۵۹ | ۹۲ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۱۹ | ۷۶ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۰۵ | ۸۹ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۲۷ | ۷۷ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۵۲ | ۸۹ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۵۳ | ۹۱ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۱۰ | ۸۴ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۱۲ | ۹۹ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۴۸ | ۱۰۱ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۴۷ | ۱۰۲ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۹ | ۷۹ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۸ | ۵۹ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۹ | ۶۴ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۵ | ۵۴ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۱ | ۴۶ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۳ | ۴۰ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۹ | ۴۸ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۶۴ | ۹۱ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۹ | ۹۱ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۹ | ۶۴ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۹۷ | ۷۴ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۲۱ | ۷۸ |
نظر شما