به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۲ | ۹۱ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۶۴ | ۹۲ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۸ | ۷۲ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۳۵ | ۵۹ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۱ | ۷۶ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۴۹ | ۹۲ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۶۸۳ | ۷۹ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۵۹ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۳۵ | ۷۲ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۶۰ | ۶۵ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۵ | ۸۷ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۵۴ | ۹۳ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۴۴ | ۷۷ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۰۲ | ۷۲ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۴ | ۷۸ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۵۰ | ۷۹ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۰۹ | ۷۱ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۶ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۴۲ | ۸۰ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۱ | ۵۸ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۹۴ | ۷۸ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۳ | ۷۷ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۹ | ۸۱ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۹ | ۸۱ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۳ | ۵۸ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۳۲ | ۶۹ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۲ | ۱۰۴ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۴۹ | ۶۶ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۶۳ | ۶۸ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۷ | ۱۰۲ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۱۵ | ۹۲ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۹ | ۷۸ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۳ | ۸۵ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۸ | ۸۴ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۲۸ | ۷۳ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۳ | ۶۴ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۰ | ۶۹ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۷ | ۹۳ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۳۹ | ۶۹ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۸۲ | ۸۹ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۵ | ۸۳ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۲۴ | ۸۶ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۰ | ۶۵ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۲۰ | ۷۹ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۸ | ۸۳ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۳۳ | ۸۸ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۰ | ۹۳ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۲۸ | ۹۷ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۵ | ۴۹ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۵۸ | ۶۱ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۷۶ | ۴۳ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۹۱ | ۸۶ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۸۰ | ۷۸ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۲۶ | ۷۸ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۸۳ | ۸۱ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۷۷ | ۶۱ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۱ | ۷۳ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۵۹ | ۶۹ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۹۹ | ۹۳ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۲۹ | ۸۶ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۲۲ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۹۵ | ۷۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۹۱ | ۸۸ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۴۷ | ۷۸ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۴۴ | ۹۱ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۲۹ | ۹۱ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۹۶ | ۸۶ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۵۳ | ۱۰۸ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۰۲ | ۱۱۱ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۸۰ | ۹۹ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۳ | ۷۲ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۵ | ۵۵ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۹ | ۶۴ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۴۷ | ۵۵ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۲۸ | ۴۴ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۳ | ۴۱ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۳ | ۴۸ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۶۵ | ۹۴ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۳ | ۹۲ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۴ | ۶۱ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۲۹ | ۷۰ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۰۴ | ۸۲ |
نظر شما