به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
1 | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | 24 | 102 |
2 | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | 245 | 93 |
3 | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | 312 | 71 |
4 | تهران | تهران - جاجرود | روان | 219 | 68 |
5 | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | 77 | 73 |
6 | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | 83 | 92 |
7 | تهران | تهران - پاکدشت | روان | 571 | 83 |
8 | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | 432 | 40 |
9 | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | 152 | 71 |
10 | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | 93 | 61 |
11 | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | 26 | 94 |
12 | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | 219 | 93 |
13 | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | 241 | 74 |
14 | تهران | جاجرود - تهران | روان | 270 | 72 |
15 | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | 91 | 77 |
16 | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | 93 | 85 |
17 | تهران | پاکدشت - تهران | روان | 610 | 68 |
18 | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | 228 | 27 |
19 | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | 25 | 74 |
20 | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | 48 | 57 |
21 | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | 202 | 84 |
22 | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | 57 | 74 |
23 | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | 101 | 84 |
24 | تهران | واوان - اسلامشهر | نیمه سنگین | 182 | 73 |
25 | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | 13 | 58 |
26 | تهران | رودهن - دماوند | روان | 133 | 72 |
27 | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | 43 | 110 |
28 | تهران | آبعلي - پلور | روان | 61 | 67 |
29 | تهران | رودهن - آبعلي | روان | 77 | 68 |
30 | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | 67 | 102 |
31 | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | 261 | 92 |
32 | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | 22 | 72 |
33 | تهران | آبسرد - سربندان | روان | 65 | 78 |
34 | تهران | سربندان - امين آباد | روان | 48 | 83 |
35 | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | 377 | 75 |
36 | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | 18 | 60 |
37 | تهران | آبعلي - رودهن | روان | 34 | 63 |
38 | تهران | دماوند - رودهن | روان | 86 | 95 |
39 | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | 28 | 93 |
40 | تهران | پلور - آبعلي | روان | 69 | 73 |
41 | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | 201 | 90 |
42 | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | 19 | 85 |
43 | تهران | سربندان - آبسرد | روان | 35 | 86 |
44 | تهران | امين آباد - سربندان | روان | 35 | 66 |
45 | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | 240 | 83 |
46 | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | 44 | 76 |
47 | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | 129 | 88 |
48 | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | 36 | 93 |
49 | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | 119 | 99 |
50 | تهران | تهران - فشم | روان | 25 | 49 |
51 | تهران | فشم - ميگون | روان | 42 | 62 |
52 | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | 76 | 43 |
53 | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | 339 | 87 |
54 | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | 480 | 78 |
55 | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | 365 | 75 |
56 | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | 583 | 81 |
57 | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | 82 | 64 |
58 | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | 44 | 78 |
59 | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | نیمه سنگین | 254 | 100 |
60 | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | 116 | 89 |
61 | تهران | همت - وردآورد | روان | 446 | 86 |
62 | تهران | وردآورد - همت | روان | 106 | 92 |
63 | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | 73 | 75 |
64 | تهران | ري - قرچک | روان | 488 | 88 |
65 | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
66 | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | 116 | 79 |
67 | تهران | قرچک - ري | روان | 359 | 91 |
68 | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | 230 | 89 |
69 | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | 349 | 88 |
70 | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | 1603 | 100 |
71 | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | 1568 | 100 |
72 | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | 125 | 100 |
73 | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | 28 | 79 |
74 | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | 56 | 64 |
75 | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | 19 | 64 |
76 | تهران | ميگون - فشم | روان | 57 | 55 |
77 | تهران | ميگون - شمشک | روان | 39 | 47 |
78 | تهران | شمشک - ميگون | روان | 32 | 41 |
79 | تهران | شمشک - ديزين | روان | 9 | 51 |
80 | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | 67 | 94 |
81 | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | 59 | 91 |
82 | تهران | ديزين - شمشک | روان | 25 | 61 |
83 | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | 238 | 73 |
84 | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | 200 | 84 |
نظر شما