به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۵۰ | ۹۹ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۰۶ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۷۸ | ۷۳ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۳۹ | ۶۹ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۱ | ۸۱ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۵ | ۸۷ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۵۳ | ۷۹ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۰۸ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۷۱ | ۶۷ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۷ | ۶۴ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۳۴ | ۹۶ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۲۱ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۶ | ۷۵ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۴۳ | ۷۲ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۹ | ۷۹ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۷ | ۸۲ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۵۲ | ۶۸ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۹ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۰ | ۷۳ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۲ | ۶۰ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۶۰ | ۸۰ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۸ | ۷۵ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۵۶ | ۸۰ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۰۸ | ۷۷ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۸ | ۵۹ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۶۹ | ۶۹ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۵۲ | ۱۰۷ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۶۴ | ۶۸ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۷۰ | ۷۵ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۰۷ | ۸۱ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۹۵ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۵ | ۷۶ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۸۷ | ۸۴ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۴۸ | ۸۷ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۰۹ | ۷۵ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۱ | ۶۱ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۲ | ۶۳ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۳ | ۸۶ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۳۱ | ۷۸ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۸۵ | ۸۴ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۸ | ۶۹ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۵۹ | ۷۴ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۶ | ۶۷ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۶۲ | ۷۴ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۵ | ۷۰ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۴۴ | ۹۵ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۷ | ۱۰۰ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۴۰ | ۹۳ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۲ | ۶۶ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۵۳ | ۵۹ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۸۱ | ۶۴ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۴۴ | ۸۵ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۷۴ | ۸۵ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۹۰ | ۷۸ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۶۵۹ | ۷۴ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۷۷ | ۶۵ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۶۱ | ۷۸ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۷ | ۷۱ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۲۳ | ۸۹ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۵۷ | ۸۶ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۳ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۱۰ | ۷۶ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۱۴ | ۹۰ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۷۴ | ۸۵ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۵۰۰ | ۸۸ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۳۳ | ۸۶ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۹۲ | ۸۳ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۵۹ | ۹۹ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۷۷ | ۹۹ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۷۸ | ۱۰۳ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۳ | ۸۲ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۶ | ۶۲ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۶ | ۶۷ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۳ | ۵۱ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۹ | ۴۷ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۳ | ۴۵ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۴ | ۴۷ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۱ | ۹۶ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۸۸ | ۹۳ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۵ | ۵۵ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۲۷ | ۷۱ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۲۱ | ۸۵ |
نظر شما