به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۱ | ۹۴ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۸۰ | ۹۳ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۶۶ | ۷۳ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۰۶ | ۶۷ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۸ | ۸۱ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۷ | ۹۴ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۵۸۸ | ۸۳ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۱۲ | ۴۰ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۸۲ | ۷۱ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۶۲ | ۶۱ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۸ | ۹۳ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۹۰ | ۹۵ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۲۱ | ۷۲ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۵۱ | ۷۲ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۳ | ۷۹ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۱ | ۸۵ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۸۳ | ۷۴ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۹ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۱ | ۸۱ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۵ | ۵۶ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۷۲ | ۸۳ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۷۶ | ۷۵ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۶ | ۸۲ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۳ | ۸۷ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۱ | ۵۸ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۸۷ | ۶۵ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۲ | ۱۱۰ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۶۰ | ۶۶ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۶ | ۷۱ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۳۰ | ۸۶ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۱۴ | ۹۲ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۸ | ۷۹ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۷۸ | ۸۰ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۴۷ | ۸۷ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۳۷ | ۷۹ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۵ | ۶۱ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۷۹ | ۶۶ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۲۷ | ۹۲ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۹ | ۹۳ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۶۹ | ۷۵ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۹۵ | ۸۹ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۴ | ۷۹ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۶۲ | ۸۴ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۷ | ۶۵ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۶۸ | ۸۵ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۴ | ۷۸ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۴۵ | ۹۱ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۹ | ۹۶ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۵۹ | ۱۰۲ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۹ | ۶۵ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۰ | ۵۹ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۶۳ | ۶۰ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۸۵ | ۹۰ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۱۱ | ۸۳ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۴۶ | ۷۲ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۷۶ | ۸۲ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۳ | ۶۲ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۴۶ | ۷۹ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۲ | ۷۹ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۸۹ | ۸۹ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۱۰ | ۸۹ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۵۰ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۳۷ | ۷۵ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۱۶ | ۸۹ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۴ | ۸۶ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۷۶ | ۸۸ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۸۶ | ۷۷ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۶۶ | ۹۱ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۱۴ | ۱۰۷ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۲۷ | ۱۱۰ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۰۴ | ۹۴ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۴ | ۸۳ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۵ | ۶۲ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۰ | ۰ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۶۱ | ۵۶ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۷ | ۴۴ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۷ | ۴۲ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۱ | ۵۰ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۳ | ۹۲ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۸ | ۹۴ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۳ | ۶۸ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۶۸ | ۷۱ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۶۰ | ۸۲ |
نظر شما