به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۱ | ۹۷ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۹۷ | ۹۰ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۶ | ۶۹ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۶۳ | ۶۱ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۱ | ۷۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۲ | ۹۴ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۸۸ | ۷۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۵۵ | ۴۳ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۹ | ۸۰ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۶ | ۶۲ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۷۵ | ۷۲ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۱ | ۶۴ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۵۹ | ۷۲ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۶ | ۹۸ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۸۹ | ۹۴ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۰ | ۷۵ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۳۶ | ۶۹ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۰ | ۷۷ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۳ | ۹۱ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۳۴ | ۷۱ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۳ | ۲۷ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۲ | ۸۵ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۹ | ۵۵ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۳۷ | ۷۸ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۱ | ۷۱ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۵۳ | ۸۷ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۰۸ | ۸۴ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۶ | ۷۹ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۲ | ۶۴ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۱۲ | ۶۷ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۰ | ۱۰۹ |
۳۲ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۶۰ | ۶۹ |
۳۳ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۶۵ | ۷۲ |
۳۴ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۹۸ | ۷۸ |
۳۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۹۱ | ۹۲ |
۳۶ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۴ | ۷۴ |
۳۷ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۴۶ | ۹۳ |
۳۸ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۲ | ۸۲ |
۳۹ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۲۵ | ۸۳ |
۴۰ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۱۳ | ۷۷ |
۴۱ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۷ | ۵۳ |
۴۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۹ | ۶۲ |
۴۳ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۱۴ | ۸۳ |
۴۴ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۳ | ۸۳ |
۴۵ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۴۲ | ۸۱ |
۴۶ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۶ | ۷۰ |
۴۷ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۶۱ | ۸۹ |
۴۸ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۰ | ۷۶ |
۴۹ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۵۳ | ۹۲ |
۵۰ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۳۹ | ۸۵ |
۵۱ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۶ | ۷۵ |
۵۲ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۳۸ | ۸۰ |
۵۳ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۹ | ۸۳ |
۵۴ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۴۵ | ۹۷ |
۵۵ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۳ | ۸۹ |
۵۶ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۰۹ | ۹۱ |
۵۷ | تهران | تهران - فشم | روان | ۵۰ | ۶۴ |
۵۸ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۷۸ | ۵۷ |
۵۹ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۴ | ۳۹ |
۶۰ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۸ | ۵۵ |
۶۱ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۸۱ | ۶۲ |
۶۲ | تهران | ميگون - فشم | نامشخص | ||
۶۳ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۱ | ۴۹ |
۶۴ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۶ | ۵۳ |
۶۵ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۰۷ | ۸۶ |
۶۶ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۶۹ | ۷۸ |
۶۷ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۰۶ | ۷۱ |
۶۸ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۲۵ | ۷۸ |
۶۹ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۹ | ۶۶ |
۷۰ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۶۰ | ۸۰ |
۷۱ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۱ | ۶۸ |
۷۲ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۲۱ | ۸۸ |
۷۳ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۱۶ | ۸۷ |
۷۴ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۰۹ | ۹۲ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۹۳ | ۷۷ |
۷۶ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۰۶ | ۸۴ |
۷۷ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | نامشخص | ||
۷۸ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۳۰ | ۸۲ |
۷۹ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۰۳ | ۹۰ |
۸۰ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۴۰۰ | ۸۵ |
۸۱ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۸۰ | ۸۹ |
۸۲ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۸۰ | ۱۰۷ |
۸۳ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۸۶ | ۱۰۶ |
۸۴ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۴۸ | ۱۰۱ |
نظر شما