به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۰ | ۹۴ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۶۳ | ۹۱ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۲۹ | ۸۰ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۹۷ | ۷۰ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۶۹ | ۷۹ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۲۳ | ۹۵ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۳۹۰ | ۸۷ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۰۷ | ۴۲ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۶ | ۸۳ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۷ | ۶۳ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۲۳۳ | ۶۹ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۹۴ | ۶۴ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۲۴ | ۷۶ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۷ | ۹۸ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۶۴ | ۹۳ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۰۲ | ۸۲ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۸۶ | ۷۴ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹ | ۸۲ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۲۷ | ۹۳ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۴۰۳ | ۸۲ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۴ | ۲۸ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۴ | ۸۷ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۶۶ | ۵۶ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۱۲ | ۷۸ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۳۲ | ۷۰ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۷۱ | ۸۹ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۷ | ۸۷ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۷۴ | ۸۷ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۰ | ۶۱ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۵۷ | ۷۱ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۶ | ۱۰۵ |
۳۲ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۶۷ | ۷۰ |
۳۳ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۸۹ | ۷۶ |
۳۴ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۱۷ | ۷۸ |
۳۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۵۶ | ۹۴ |
۳۶ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۳ | ۶۹ |
۳۷ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۴ | ۹۳ |
۳۸ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۳۲ | ۸۶ |
۳۹ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۴ | ۸۳ |
۴۰ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۵۴۵ | ۷۴ |
۴۱ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۹ | ۶۳ |
۴۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۲۹ | ۶۴ |
۴۳ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۷۰ | ۹۳ |
۴۴ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۷ | ۹۲ |
۴۵ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۲۷ | ۷۸ |
۴۶ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۶ | ۶۴ |
۴۷ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۱۸ | ۸۹ |
۴۸ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۷ | ۸۰ |
۴۹ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۴۵ | ۹۹ |
۵۰ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۱۹ | ۸۲ |
۵۱ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۱۷ | ۸۱ |
۵۲ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۰۱ | ۷۹ |
۵۳ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۴ | ۷۸ |
۵۴ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۱۲ | ۹۴ |
۵۵ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۵۱ | ۱۰۰ |
۵۶ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۴۵ | ۹۶ |
۵۷ | تهران | تهران - فشم | روان | ۳۹ | ۶۹ |
۵۸ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۶۶ | ۶۰ |
۵۹ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۴ | ۴۹ |
۶۰ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۴ | ۵۱ |
۶۱ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۹۰ | ۵۹ |
۶۲ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۵۰ | ۵۶ |
۶۳ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۰ | ۴۲ |
۶۴ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۹ | ۶۵ |
۶۵ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۲۸ | ۸۴ |
۶۶ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۲۵۶ | ۸۸ |
۶۷ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۶۷ | ۸۴ |
۶۸ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۵۰ | ۸۹ |
۶۹ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۲۶ | ۷۴ |
۷۰ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۰ | ۸۸ |
۷۱ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۲۹ | ۷۷ |
۷۲ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۶۹ | ۹۱ |
۷۳ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۶۱ | ۸۶ |
۷۴ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۱۰ | ۹۱ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۷ | ۷۹ |
۷۶ | تهران | ري - قرچک | روان | ۲۵۹ | ۸۹ |
۷۷ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | نامشخص | ||
۷۸ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۷۴ | ۹۰ |
۷۹ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۱۲ | ۹۳ |
۸۰ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۸۳ | ۸۸ |
۸۱ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۵۹ | ۸۹ |
۸۲ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۹۹ | ۱۰۱ |
۸۳ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۹۸۰ | ۱۱۳ |
۸۴ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۶۴ | ۹۶ |
نظر شما