شناسهٔ خبر: 34495 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت:

کلنگ‌زنی اصلاح جاده سرتنگ – لومار شهرستان سیروان در استان ایلام/کلنگ‌زنی ساختمان اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان سیروان

کلنگ زنی به مناسبت دهه مبارک فجر، کلنگ احداث واریانت سرتنگ- لومار شهرستان سیروان و همچنین کلنگ احداث ساختمان اداره حفاظت محیط‌زیست این شهرستان در استان ایلام به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام، مراسم کلنگ‌زنی اصلاح جاده سرتنگ – لومار شهرستان سیروان با حضور دکتر عسکری معاون هماهنگی امور اقتصاد و توسعه منطقه‌ای استانداری ایلام، مدیرکل راه و شهرسازی استان، فرماندار سیروان و جمعی از مدیران و مسئولین استان حضور داشتند.

میرجعفریان مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص این پروژه گفت: طول این پروژه ۱۸۰۰ متر است که با احداث آن چند پیچ پرحادثه این محور حذف خواهد شد.

وی افزود: برای اجرای این پروژه ۱۵۰ هزار مترمکعب خاک‌برداری، ۴ هزار مترمکعب خاک‌ریزی، ۶۰۰۰ مترمکعب بیس و ساب بیس و ۳ هزار تن آسفالت انجام خواهد شد.

همچنین با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری ایلام، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان، فرماندار سیروان و جمعی از مدیران و مسئولان استان کلنگ ساختمان اداری حفاظت محیط‌زیست شهرستان سیروان به زمین زده شد.

میرجعفریان در این مراسم گفت: زمین سایت اداری شهرستان سیروان از طرف این اداره کل به ادارات مختلف واگذار گردیده و عملیات احداث اکثر این ادارات نیز بر عهده این اداره کل است که قبلاً چند ساختمان اداری این مجموعه به بهره‌برداری رسیده است و امروز نیز عملیات اجرایی احداث ساختمان محیط‌زیست شهرستان سیروان نیز با زیربنای ۴۲۰ مترمربع در دو طبقه در زمینی به مساحت ۱۵۱۰ مترمربع با مبلغ پیمان ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به زمین زده شد.

نظر شما