شناسهٔ خبر: 35148 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد برگزار شد:

جزییات دومین جلسه کمیته حمل‌ونقل ستاد سفرهای نوروزی استان یزد

جلسه دومین جلسه کمیته حمل‌ونقل ستاد سفرهای نوروزی استان یزد با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های عضو این کمیته در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، این جلسه با حضور مدیران کل راه‌آهن، هواشناسی، فرودگاه و فرمانده پلیس‌راه و سایر نمایندگان دستگاه‌های عضو برگزار شد و به موضوع بررسی اقدامات مربوط به سفرهای نوروزی پرداخته شد. 

رئیس کمیته حمل‌ونقل و ستاد سفرهای نوروزی استان ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه به بررسی گزارش عملکرد دستگاه‌ها پرداخت و بیان کرد: با توجه به اقدامات همه دستگاه‌های امدادرسان امیدواریم نوروز امسال شاهد کمترین حوادث جاده‌ای باشیم و با ایمن‌سازی، بستر امنی را برای مسافرانی که به این استان سفر می‌کنند فراهم نمائیم.

نقصان محمدی افزود: ما در دو جلسه این کمیته به موضوعات رفع نقاط حادثه‌خیز کلیه محورهای مواصلاتی استان پرداختیم و رفع نقص نقاطی که مورد تأکید پلیس‌راه استان است به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای محول شد.

رئیس شورای حمل‌ونقل استان یزد در ادامه گفت: از دیگر تصمیمات این کمیته رفع نواقص خودرویی پلیس و راه‌اندازی گشت‌های نامحسوس، راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی در راه‌آهن یزد و همچنین توقف کلیه عملیات مرمتی و راهسازی از ۲۰  اسفند امسال و همچنین با امدادرسانی در طول مسیر جاده خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به هدف‌گذاری در مقیاس ملی و برنامه‌های گردشگری که استان دارد همه دستگاه‌های حمل‌ونقل مسافر در مدخل‌های ورودی و خروجی فضاسازی لازم را به گونه‌ای انجام دهند تا استقبال خوبی را از مسافران داشته باشیم. 

نظر شما