شناسهٔ خبر: 35349 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری خبر داد

تمهیدات راهداری چهارمحال و بختیاری در استقبال از نوروز ۹۶/ استقرار ۳۸ اکیپ راهداری در محورهای استان

منوچهر سلمان زاده منوچهر سلمان‌زاده گفت: ۳۸ اکیپ راهداری نوروزی آماده استقرار در محورهای استان چهارمحال و بختیاری هستند و هماهنگی لازم برای تامین ایمنی سفر با همکاری نهادهای مختلف صورت گرفته است.

منوچهر سلمان‌زاده، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد: گشت‌های راهداری نوروزی استان مشخص شده و درحوزه حمل و نقل طبق روال سال‌های گذشته ستاد ویژه استان در دو بخش استانی و مرکزی فعالیت خود را آغاز کرده است.

سلمان‌زاده با بیان اینکه فعالیت اکیپ‌های راهداری نوروزی از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت، افزود: تاکنون چندین جلسه برای هماهنگی‌های لازم با پلیس راه برگزار کرده‌ایم و تمام مجتمع‌های خدماتی و رفاهی نیز مورد بازدید قرار گرفته‌اند. همچنین چندین جلسه با مراکز معاینه فنی، امداد خودرو، شرکت‌های حمل و نقل و اصناف و نیز ارگان‌های هلال احمر و اورژانس برگزار شده و پیش‌بینی می‌شود مسافران درصورت رعایت نکات ایمنی بتوانند بدون بروز مشکل سفری آرام و بی‌خطر درمحورهای استان داشته باشند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: امسال با افزایش ۹.۷ درصدی تردد در محورهای استان مواجه شدیم که در نوروز نیز امیدواریم با حجم بالای سفر به این استان گردش‌پذیر و پرجاذبه روبه رو شویم.

وی همچنین از آماده سازی پکیج‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری استان چهارمحال و بختیاری توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد و افزود: دراین راستا با همکاری میراث فرهنگی و پلیس راه استان تلاش می‌کنیم تا مسافران را با ظرفیت‌های گردشگری خاص استان آشنا کنیم.

سلمان‌زاده گفت: ۳۸ اکیپ راهداری نوروزی آماده استقرار در محورها برای خدمت‌‌رسانی موثر به رانندگان و مسافران هستند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری یادآور شد: در طرح نوروزی سال ۹۵ در این استان ۲۰۴ هزار و ۱۳۵ مسافر با ۱۹ هزار و ۷۹ سفر، توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی سفر درون و برون استان جابه‌جا شدند.

نظر شما