شناسهٔ خبر: 36302 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

با حکم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت:

انتصاب مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی

آخوندی امضا طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی علیرضا مصطفی‌زاده بورا به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی طی حکمی از سوی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی علیرضا مصطفی‌زاده بورا به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی منصوب شد.

متن حکم وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است:

جناب آقای علیرضا مصطفی‌زاده بورا

سلام‌علیکم

نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌های جنابعالی، به‌موجب این حکم به‌عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی منصوب می‌شوید. در انجام این مأموریت ضروریست قوانین، سیاست‌ها، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی دولت، وزیر و معاونان محترم به‌دقت انجام شود. به‌خصوص در توسعه کریدورهای حمل‌ونقل استان مطابق طرح جامع حمل‌ونقل، طرح‌های شهرسازی و بازآفرینی شهری و همچنین توسعه مسکن در سطح استان مراقبت ویژه به عمل آورید.

همچنین هماهنگی با مقامات محلی و در رأس آن استاندار محترم، ارتباط منظم با شهرداران شهرهای تابعه آن استان ابلاغ می‌گردد. افزون بر این جنابعالی مسئولیت هماهنگی تمام اداره‌های کل و سایر دوایر تابعه وزارتخانه در استان را بر عهده‌ دارید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به شهروندان عزیز و تلاش در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسألت دارم.

عباس آخوندی
 وزیر

نظر شما