شناسهٔ خبر: 36936 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

دکتر روحانی در فرودگاه سمنان:

پروژ‌هایی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد تا پایان دولت یازدهم تکمیل می‌شوند

روحانی رئیس جمهوری در حین ورود به استان سمنان گفت: اجرای کامل پروژه‌هایی که ۸۰ درصد پیشرفت داشته‌اند، پایان دولت یازدهم از مهم‌ترین برنامه‌ها و اهداف این سفر است که برخی از این طرح‌ها در این سفر در شهرستان‌های مختلف افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در فرودگاه سمنان و در جمع خبرنگاران با اشاره به نامگذاری سال  ۹۶ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال»، تأکید کرد: همه استان‌ها باید تلاش خود را بر تولید اشتغال‌زا متمرکز کنند.

دکتر روحانی، مردم سمنان را مردمی غیور، مؤمن، دلاور و ولایتمدار توصیف کرد و گفت: بررسی دستاوردهای سفر قبلی کاروان تدبیر و امید به این استان از مهم‌ترین اهداف این سفر است.

رییس‌ جمهور افزود: اجرای کامل پروژه‌هایی که ۸۰ درصد پیشرفت داشته‌اند،  پایان دولت یازدهم از مهم‌ترین برنامه‌ها و اهداف این سفر است که برخی از این طرح‌ها در این سفر در شهرستان‌های مختلف افتتاح می شود و درباره تولید ملی و اشتغال برای جوانان استان تصمیم‌گیری خواهد شد.

دکتر روحانی ادامه داد: استان فرهنگی سمنان جوانان تحصیلکرده فراوانی دارد که باید از ظرفیت‌های آنان استفاده شود.

رییس‌ جمهور بر ضرورت حل و فصل مشکل آب سمنان تأکید کرد و اظهار داشت: حل و فصل این مشکل می تواند شتاب در توسعه استان ایجاد کند.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح و پروژه استانی از جمله برنامه های رییس جمهوری در این سفر یک روزه است.

نظر شما