شناسهٔ خبر: 37122 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

پلیس راهور ناجا خبر داد:

محدودیت تردد در ۷ محور مواصلاتی به دلیل رانش زمین، نبود ایمنی و طغیان رودخانه

رانش زمين پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در گزارشی از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راههای کشوراعلام کرد: هفت محور در استان‌های تهران و البرز، گیلان و اردبیل، گلستان و سمنان، فارس، همدان و کرمان به علت نبود ایمنی، رانش زمین و طغیان رودخانه مسدود یا دارای محدودیت تردد هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پلیس راهور ناجا، بر اساس گزارش های دریافتی محور شمشک - دیزین در استان های تهران و البرز، محور پونل - خلخال در استان های گیلان و اردبیل، محور اولنگ - شاهرود در استان های گلستان و سمنان به علت عدم ایمنی کافی، محور شیراز- جهرم در استان فارس به علت تخریب پل کشه برسی محدوده پاسگاه پلیس راه مسدود یا دارای محدودیت در تردد هستند.

همچنین محور فرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان به علت عدم ایمنی کافی، محور استهبان - نی ریز در استان فارس به علت رانش زمین و محور فرعی رودبار - کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان به علت طغان رودخانه مسدود هستند.

پلیس راهور ناجا از بارش باران در استان گیلان (اکثر محورها) و گرد و غبار و کاهش دید در استان لرستان(اکثر محورها) خبر داد. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است. /

نظر شما