شناسهٔ خبر: 43411 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

میرشفیع خبر داد:

قطعات یک و دو آزادراه ارومیه- تبریز افتتاح می‌شود/ تبدیل تمام گیت‌های عوارضی آزادراه‌ها به ETC/ معماری راه به آزادراه‌ها می‌آید

میرشفیع - خیرین عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل از افتتاح قطعات یک و دو آزادراه ارومیه- تبریز در روز یکشنبه ۲۶ شهریور خبر داد.

به  گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سید حسین میرشفیع در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردا قطعات یک و دو آزادراه ارومیه-تبریز به طول ۴۰ افتتاح خواهد شد.

وی افزود: قرارداد ساخت آزادراه ۱۳۰ کیلومتری  اردکان-یزد-مهریز با مشارکت جهاد نصر یزد منعقد شده است و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

میرشفیع از الکترونیکی شدن سراسری عوارض آزادراهی تا ۵ ماه‌ آینده خبر داد و گفت: با اجرای این طرح تمام گیت‌های عوارضی الکترونیکی می‌شود و دیگر نیازی به خرید خرید تگ یا برچسب نخواهد بود و عوارض از طریق پلاک خودرو منظور می‌گردد.

عضو هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل در پایان خاطرنشان کرد: در نظر داریم طرح معماری راه‌ در آزادراه‌ها را با همکاری مجموعه معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی تعریف و اجرایی کنیم.

برچسب‌ها:

نظر شما