شناسهٔ خبر: 45452 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

اسعدی‌سامانی خبر داد:

فروش بلیت پروازهای اربعین با قیمت ۵۸۰هزار تومان/ قیمت‌ها به پایین‌تر از نرخ‌ مصوب رسید/ برخورد با گران‌فروشان و عدم فروش در سایت‌های اینترنتی

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با تاکید بر این‌که سایت‌های اینترنتی مجاز به فروش بلیت پروازهای اربعین نیستند، گفت: در حال حاضر پرواز اربعین ایرلاین‌‌های داخلی به پایین‌تر از قیمت مصوب شده رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مقصود اسعدی‌سامانی در خصوص پروازهای اربعین، اظهار کرد:‌ در حال حاضر برخی از پرواز ایرلاین‌های داخلی به نجف و بغداد خالی انجام می‌شود و حتی شرکت‌ها برای مسیر رفت بلیت با قیمت ۵۸۰ هزار تومان عرضه می‌کنند اما پرواز خالی است.

وی بیان کرد: این‌گونه نیست که به دلیل تقاضای زیاد برای سفر هوایی به عتبات عالیات قیمت‌ها افزایش یافته است.

وی تاکید کرد:‌ از مردم می‌خواهیم در صورت هرگونه گرانفروشی بلیت پروازهای اربعین،

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی به تسنیم گفت: زائران عزیز بالاتر از نرخ‌های مصوب و اعلام شده پروازهای اربعین، بلیت را خریداری نکنند. چنانچه بلیت شرکتی نیز با قیمت‌های بالاتر فروخته می‌شود مردم با مراجعه به سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی (www.aira.ir) می‌توانند با فرد رسیدگی کننده به شکایت تماس بگیرند.

سامانی با اشاره به این‌که با همکاری پلیس فتا با فروشندگان بلیت بالاتر از نرخ مصوب برخورد می‌شود، تصریح کرد: سایت‌های اینترنتی مجاز به فروش بلیت اربعین نیستند و اگر کسی بالاتر از نرخ‌های مصوب بلیت را بفروشد با آن برخورد شده و مورد پیگیرد قرار می‌گیرد.

نظر شما