شناسهٔ خبر: 45828 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی:

واسطه‌گران بی‌وجدان عامل گرانی بلیت پرواز کرمانشاه/ انجام پرواز فوق‌العاده برای افزایش عرضه بلیت در بازار

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه عده‌ای از واسطه گران بی وجدان از شرایط به وجود امده در مناطق زلزله دیده، باعث گرانی قیمت بلیت هواپیما به این مقاصد شده اند، گفت: پروازهای فوق العاده با قیمت منطقی در حال اضافه شدن به برنامه های پروازی هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مقصود اسعدی سامانی، درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما به کرمانشاه در بازار اظهار داشت: متاسفانه عده‌ای از واسطه گران بی‌وجدان بلیت کرمانشاه را از شرکت‌های هواپیمایی خریداری و با قیمت گران در بازار به مردم می‌فروشند.

وی با تاکید بر اینکه شرکت‌های هواپیمایی بلیت پرواز به کرمانشاه را با قیمت عادی و معمولی طبق روزهای گذشته به فروش گذاشته‌اند، گفت: برخی از شرکت ها و آژانس ها از طریق ربات بلیت به مقصد کرمانشاه را از شرکت های هواپیمایی خریداری و با سوء استفاده از این شرایط در بازار گران‌تر به فروش گذاشته‌اند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ادامه داد: در حال حاضر برخی از ایرلاین‌ها در سایت‌های خود بلیت کرمانشاه را به قیمت ۱۰۹ هزار تا ۱۲۸ هزار تومان به فروش گذاشته‌اند که این نرخ منطقی است.

اسعدی سامانی گفت: برای افزایش عرضه بلیت در بازار چند شرکت هواپیمایی از جمله شرکت آسمان اقدام به انجام پروازهای فوق العاده کرده است که با افزایش پروازها، قیمت ها هم کاهش پیدا می کند.     

به گزارش ایلنا، در حال حاضر قیمت بلیت هواپیما از تهران به مقصد کرمانشاه در بازار برای امروز چیزی حدود ۲۳۰ هزار تومان است که قیمت منطقی این پرواز در نهایت ۱۳۰ هزار تومان محاسبه شده است.  

نظر شما